Onikişubat Belediyesi kurumsal kimliğine kavuştu

Onikişubat Belediyesi kurumsal kimliğine kavuştu

Kahramanmaraş merkez Onikişubat Belediyesi, kurumsal kimliğine kavuştu. Onikişubat Belediyesi Bilgi işlem müdürü Ahmet Bekereci koordinesinde yürütülen kurumsal kimlik çalışmaları, belediyenin yönetim anlayışı, yeni logosu ve amaç ve hedeflerini yansıtıyor.

‘Model’ ilçe olma yolunda ilerleyen Onikişubat Belediyesi’nin markalaşma sürecine hız katan kurumsal kimlik, kurumun değerleri, kaliteli yönetim anlayışı, logosu, yönetim biçimi, hizmet anlayışı ve çalışma felsefesini yansıtıyor.

Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Onikişubat’ın tüm unsurlarını yansıtan bir yelpaze özelliğini taşıyan kurumsal kimliğin, belediyenin imajına güç kattığını belirterek, “Kurumsal kimlik bir kurumun kim veya ne olduğu, gelecekteki amaç ve hedeflerinin neler olduğu, ne tür bir yapıya ve yönetim anlayışına sahip olduğunu vizyon, misyon ve değerlerini göstermesi açısından büyük önem taşır” dedi.

Onikişubat Belediyesi’nin de kurumsal kimlik çalışmasıyla fiziksel ve duyusal olarak kendini ortaya koyduğunu ifade eden Mahçiçek, sözlerini şöyle tamamladı:

“Her kuruluş için bu denli büyük bir öneme sahip olan kurumsal kimlik elbetteki tüzel bir kişilik taşıyan ve çoğunlukla kendi kendini yönetme yetkisi bulunan biz belediyeler için çok daha fazla önem teşkil etmektedir. Onikişubat Belediyesi olarak bizlerde bu önemin farkındayız bu sebeple teknolojinin her imkânını en üst seviyede kullanan, şeffaflık ve katılımcılığı ön planda tutan, hizmette dünya standartlarına ulaşmayı hedefleyen model bir ilçe olarak markalaşma yolunda bizi en iyi şekilde temsil edecek bir kurumsal kimlik hazırladık. İnanıyorum ki günden güne İlerleyen belediyecilik anlayışımızla ve yeni kurumsal kimliğimiz belediye olarak hizmetlerimizi çok daha ileri taşıyacaktır”

kimlik (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co