“Onikişubat Belediyesi Kahramanmaraş’ın geleceğine ışık tutacak”

“Onikişubat Belediyesi Kahramanmaraş’ın geleceğine ışık tutacak”

Kahramanmaraş Merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Bu belediye tarihi atmosferinden aldığı ilhamla, Kahramanmaraş’ın geleceğine ışık tutacak” dedi.

Onikişubat Belediyesi ve Vakıfbank arasında maaş ödemelerine ilişkin promosyon anlaşmasına varıldı. Belediyede görev yapan kadrolu işçi, memur ve sözleşmeli personelleri kapsayan protokolün imzalandığı törende konuşan Başkan Mahçiçek, personeli için en avantajlı anlaşmayı sağladıklarını belirtti. Çalışma arkadaşlarına nasihatlerde de bulunan Başkan Mahçiçek, şöyle konuştu:

“Ben sizlerin yöneticiniz olmakla birlikte, bir büyüğünüz ve ağabeyinizim. Şunu ifade etmeliyim ki bu belediye Kahramanmaraş’ın geleceğine ışık tutacak bir belediye. Geçmişi tarihi bir atmosferden gelen ama geleceğinde de model olma idealinde olan bir belediye. Dolayısıyla bu belediyede çalışan arkadaşlarımızın ciddiyetini muhafaza etmesi lazım, çalışmaları ile konsantre olması lazım, işini benimsemesi ve sevmesi lazım. ‘Biz bu işi iyi yaparız’ dedirtmemiz lazım. ‘Biz iyi belediyeyiz, örnek belediyeyiz’ dedirtmemiz lazım. Empati yapmamız lazım. Gelen vatandaşların yerine kendimizi koymalıyız ve onlara en iyi şekilde hizmet vermeliyiz. Dolayısıyla gelen insanlarımıza ki; onların hepsi bu memleketin insanları, onlara çok iyi davranmamız lazım. Ben bu anlayış içerisinde olacağınıza inanıyorum.”

Onikişubat Belediyesi’nin çok daha güzel projelere imza atacağını kaydeden Mahçiçek, “İnşallah sadece Kahramanmaraş’ta değil, Türkiye ölçeğinde belki de ilerde uluslararası ölçek de iyi bir belediye olacaktır. Sizlerin bunu yapacak bilgisi de var, kabiliyeti de var. Sizlere güveniyoruz, her zaman yanınızdayız. İyi günde de beraberiz, kötü günde de beraberiz. Bu anlayış içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Ben bu bağlamda Vakıfbank’a teşekkür ediyorum. Sizin için en avantajlı teklifi onlar verdiler. Bu parayı iyi günlerde kullanmanızı temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra Başkan Mahçiçek ve Vakıfbank Meydan Şube Müdiresi Nevin Sayır arasında protokol imzalandı. Programa Onikişubat Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Ali Ünsal, Fatih Yoğurt, Burhanettin Türkkahraman, Nihan Büyükdereli, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Necati Kahveci ve belediye personelleri katıldı.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co