“Onikişubat Belediyemize Teşekkür Ediyoruz”

“Onikişubat Belediyemize Teşekkür Ediyoruz”

Saraybosna Büyükelçimiz Cihad Erginay

“Onikişubat Belediyemize Teşekkür Ediyoruz”

 

BOSNA HERSEK/  Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna da Büyükelçimiz Cihad Erginay ziyaret eden Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Belediye Meclis üyelerine elçimizden teşekkür geldi.

18-22 Nisan Tarihleri arasında Bosna Hersek ziyaretinde bulunan Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve beraberindeki meclis üyeleri Kahramanmaraş’a döndü.

Başkan Hanefi Mahçiçek dönüşte yaptığı açıklamada : “ Bosna Hersek ‘in Zenıca şehrinde , Saraybosna Büyükelçiğimiz tarafından bu yıl 4. Düzenlenen DJEGIJI FESTIVAL Çocuk Şenliğine Onikişubat Belediyesi olarak çocuklarımıza 6 bin maraş işi hediye verdik , sponsor olduk, Belediye Meclis üyelerimizle birlikte şenliklere davetli olarak katıldı.. Belediyemize büyük ilgi gösterdiler..

1992-95 arasındaki o vahşi savaşın izlerini silmeye çalışan Bosna Hersekli Müslüman Kardeşlerimizle kucaklaştık.. 23 Nisan Çocuk Bayramını birlikte yaşadık..

Başkan Mahçiçek: Arena Zenıca da 12 bin öğrencinin katılması ile yapılan 23 Nisan Ulusal Çocuk Bayramı bize kendi evimizdeymiş hissini verdi.. orada kardeşlerimizle olmak çok güzel bir duyğudur.” Dedi.

Sarayova (9)

TEŞEKKÜRLER ONİKİŞUBAT

Saraybosna Büyükelçimiz Cihad Erginay :” Türkiye den buraya kadar gelen Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek şahsında meclis üyelerine hoş geldiniz diyorum, Sizleri Saraybosna da görmekten mutluluk duyuyorum, Bu yıl 4. Düzenlediğimiz Çocuk bayramına verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum, Seneye inşallah sizleri burada tekrar görmek arzu ediyorum,” dedi.

Başkan Hanefi Mahçiçek, büyükelçimiz Cihad Erginay , Kahramanmaraş işi oyma mücevher kutusu, Belediye Kahve takımı ve çeşitli hediyeler sundu.

Hatıra fotoğraf çekilmesi ile ziyaret son buldu.

belcek (3)

SONY DSC

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co