Ömer Faruk Şirikci hoca emekli oldu..

Ömer Faruk Şirikci hoca emekli oldu..

Ömer Faruk Şirikci hoca emekli oldu..

 

KAHRAMANMARAŞ/ Türkiye’nin 3. Büyük camisi olan Sultan Abdulhamithan camii imamı Ömer Faruk Şirikci hoca efendi yaş haddinden emekli oldu.

Sultan Abdulhamithan Vakfı başkanı ve Saçaklızade Vakfı Başkan Yardımcısı, Ömer Faruk Hoca Efendi, “ 40 yıldır imam olarak ve Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak hizmet verdik, ancak yaşımız kemale erdiği için yaş haddinden emekli oldum..” dedi.

Vakıf ve Kur’an-ı Kerim hizmetleri, Gıda Bankası, Aşevi – Yatılı Kur’an-ı kerim kurs hizmetlerini devam edeceğini belirten Ömer Faruk Şirikci: “ İmamlıktan emekli olduk ama hizmette emekli olmak yok, vakıf hizmetlerimiz ölünceye kadar Allah sağlık verdiği sürece devam edeceğini ,” söyledi.

SONY DSC

SONY DSC

Güzelbulut Turizm ile Hac ve Umre hizmetleri vereceğim !

Ömer Faruk Şirikçi : “ Bölgemizde kendi adına hac ve umre yapmada tek  yetkili şirket olan Güzelbulut Turizmle görevli olarak hac ve umre turlarına katılacağım, 2 Mart 2016 günü hac çıkan dostlarımızı 7 Mart 2016 Pazartesi günü sabah Güzelbulut Turizme hac kayıtlarını yaptırmaya bekliyorum,  Güzelbulut Turizm uzman kadrosu ile güzel bir hac ibadeti için Pazartesi sabah erken kayıt yaptırmaya davet ediyorum, geç kalmayın,” dedi

Kafilenin başında şirket görevlisi olarak gidecek olan Ömer Faruk Şirikci hoca efendinin Güzelbulut Turizmle hac’a gidecek olması dostlarını sevendirdi..

Güzelbulut: Şirikci hocamızla beraberiz !

Güzelbulut Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güzelbulut ,” Şehrimize verdiği güzel hizmetlerden sonra yaş haddinden emekli olan Ömer Faruk Şirikci hocamız , bizimle hac ve umre yapıyordu, bugünden sonra ise görevli olarak Kahramanmaraşlı umreci ve hacı kardeşlerimize daha güzel hizmet vermek üzere bizimle beraberdir. Ömer Faruk Şirikci hoca efendinin Güzelbulut Turizmle hac ve Umre hizmetlerine görevli olarak katılması bizlere güç verdi , kendisine teşekkür ediyoruz, “ dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co