Olcay Kılavuz’dan Mesut Kaplan’a hayırlı olsun ziyareti

Olcay Kılavuz’dan Mesut Kaplan’a hayırlı olsun ziyareti

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Mesut Kaplan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mesut Kaplan’ın dünya’ya gelen bebeği Ülkü Serra’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Genel Başkan Kılavuz,  Ülkü bebeğin vatana ve millete hayırlı bir insan olmasını diledi. Mesut Kaplan’a hayırlı olsun ziyaretlerinin ardından Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Binasını ziyaret eden Genel Başkan Kılavuz, burada gençlerle bir araya geldi.

İl Ocak Binası Ruhi Kılıçkıran Konferans Salonunda gençlerle bir araya gelen Kılavuz: ” Türk Milliyetçi Hareketine gönül veren Turan için şehadete koşanların dergahı olan Ülkü Ocakları mazlum ve mağdur soydaşların her zaman ve her şartta yanında olmaya özen göstermiştir. Bu karalılıkla 21. yüzyılın emperyalist çarkları arasında yok edilmeye çalışılan Türkmen soydaşlarımızın gözyaşlarını silmek, umutlarını tazelemek, elemlerine ortak olmak için sayısız faaliyette bulunulmuştur. Bu çerçevede ülkemizin sınırları içerisinde ve dışında bulunan soydaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli organizasyonlar gerçekleştirilmiştir. Ülkücüler çocukların gözyaşlarını silmek için Kerkük’e gitmiş, yüz yıldır anavatandan ayrı olan Halep’in yollarına hasretle varmıştır.  Savaş ve zulüm sebebi ile Türkiye ye gelen soydaşlarıyla evini, sofrasını paylaşmış; gönül kapılarını öz kardeşlerine ardına kadar açmıştır.

Bugün Halep kuşatma altında, Kerkük yalnız, Musul boynu büküktür. Kış mevsiminin de başlaması ile beraber gerek Türkiye’ye göç etmiş gerekse sınır bölgelerimizde hayatlarını idame ettirmeye çalışan soydaşlarımız için şartlar ağırlaşmaktadır.

Ülkü Ocakları olarak soydaşlarımızın sıkıntılarını gidermek, dertlerini paylaşmak ve yanlarında olduğumuz bir kez daha göstermek adına yurt genelinde ayni yardım kampanyası başlattık büyük katılımla 40 yardım tırını ellerimizle soydaşlarımıza ulaştırdık. ” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co