Okumuş’tan BESYO’ya hazırlananlara destek

Okumuş’tan BESYO’ya hazırlananlara destek

Türkoğlu ilçesi kapalı spor salonunda yaklaşık 150 öğrenci, Türkoğlu Belediyesi ve ilçe Spor Müdürlüğü işbirliğiyle, (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna, özel öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Bunların yanı sıra birçok spor dalında da eğitimler veriliyor.

Geçtiğimiz günlerde de Polis Özel Harekat Okullarına hazırlanan öğrencilerimize yönelik bir çok spor çalışmaları yaptığını belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Başkanı Osman Okumuş; Öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Her türlü destek ve imkanlarımızı onlara seferber ediyoruz. Yeter ki öğrencilerimiz gayret etsinler bizlerden de destek istesinler.

Şimdiden hepsine başarılar diliyorum. İnşallah bu emeklerin, çalışmaların ve gayretlerimizin karşılığını öğrencilerimizi güzel yerlerde görerek alırız, diyerek konuştu.

Türkoğlu spor (6)

(BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna hazırlanan Ali Akbulut konuşmasında; Burada özel hocalarımız tarafından beden eğitimi öğretmenliği sınavlarına hazırlanıyoruz. Bizlere bu imkanı sağlayan Belediye Başkanımıza, Spor Müdürümüze ve hocalarıma teşekkür ediyorum. Her zaman bizim yanımızda bulundular, dedi.

Antalya da düzenlenen güreş şampiyonasında Türkiye birincisi olan Toygun Aktop ise konuşmasında; Bu spor salonunda çalışmalara başlayarak hocalarımız sayesinde ileri bir yol ket ettik ve Türkoğlu’muza, Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonasında birinciliği getirdim. Yakında Avrupa’ya gideceğim inşallah orada da ilçemizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğim. Bizlere bu imkanı sağlayan Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş’a, İlçe spor müdürümüze ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum.

Program sonunda Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş öğrencilere hediye takdiminde bulunarak, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co