Okumuş; “Bayramlar, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir”

Okumuş; “Bayramlar, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir”

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ramazan Bayramı’nın hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerden olduğunu bildirdi.

Başkan Okumuş, başta çocuklar olmak üzere tüm Müslümanların Ramazan Bayramı’nı kutladığını belirterek konuşmasına şu sözlerle devam etti; ‘On bir ayın sultanı Ramazan ayının bereketi ile gelen mübarek Ramazan Bayramının tüm dünyada huzur ve barışın oluşması için bir vesile olmasını diliyorum. Özellikle dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan İslam ülkelerinde yaşanan ölüm, açlık ve sefaletin son bulması için bu özel günlerdeki birlik ve beraberliğimizi arttırmalıyız.

Bayramlar, insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastalara, kimsesizlere, yetimlere, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, birbirleriyle olan dargınlıkları unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.

Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hâkim olmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle İlçe Halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum.”

‘Bayramlaşma Törenine Davet’

Başkan Okumuş konuşmasına şu sözlerle devam etti; Bayramın ikinci günü saat 14.00 da Misak ı Milli konferans salonunda AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Mahir Ünal’ın da katılacağı, ilçe Kaymakamlığımız, Belediyemiz, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşların temsilcileri ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz bayramlaşma törenine tüm hemşehrilerimizi de davet ediyorum, diyerek konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co