Okul alışverişinin en süper kahramanları Migros’ta buluşuyor

Okul alışverişinin en süper kahramanları Migros’ta buluşuyor

Migros Ticaret A.Ş. 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Dönemi öncesinde öğrencilerin her türlü okul ihtiyacını karşılayacak tüm kırtasiye ürünleri için hazırlıklarını tamamladı. Tüm kalite kontrol sürecinden özenle geçtikten sonra tüketici ile buluşan kırtasiye malzemeleri ile, çocuk sağlığına zararlı toksik madde içermeyen ürünleri raflarına taşıyan Migros Grubu, çocukların okul alışverişini güven dolu yapmalarını sağlıyor. Çok çeşitli marka ve lisanstan ürünün en uygun fiyat garantisiyle öğrenci ve velilerin beğenisine sunulduğu Migros, Tansaş ve 5M mağazalarında, Money Bonus kullanıcıları da, 28 Ağustos – 24 Eylül 2014 tarihleri arasında tek seferde 30 TL ve üzeri kırtasiye alışverişine %30 Money hediye kazanıyor.

Migros Grubu, sağlıklı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla satışa sunduğu okul ve kırtasiye ürünleriyle bu yıl da öğrenci ve velilerin okul öncesindeki ilk adresi olacak. Çocukların yılboyu kullanacağı kırtasiye ürünlerinde, üretimden tüketime kadar uzanan süreçlerdeki tüm Kalite ve Ürün Güvenliği Sisteminin gereklerini yerine getiren Migros Grubu, velilerin bu yıl da hem ekonomik hem de güvenle alışveriş yapmalarını sağlıyor.

Migros’un eğlenceli kırtasiyesi ile okul için sabırsızlanıyorlar

Migros Grubu mağazalarında okul ve beslenme çantalarından kalemlere, defterlerden boyama araç ve gereçlerine kadar bir öğrenim döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyacağı lisanslı ve markalı pek çok seçkin ürün okul-kırtasiye reyonlarında en iyi fiyatlarla öğrencileri bekliyor.

Çocukların hayal dünyasını zenginleştirip geliştiren çizgi film kahramanları Süngerbob, Spiderman, Hello Kitty, Cars, Barbie, Planes, Winx, Monster High’ın tasarım çantaları ve küçük taraftarlar için özel tasarlanan FB, GS, BJK lisanslı okul çantaları Migros Grubu mağazalarında, çocuklarla birlikte okula gitmek için sıra bekliyor.

Sadece Migros’a özel tasarlanan ürünler, 1 TL’nin altında kalem setleri

Birinci kalite kağıttan üretilmiş, özel kapak desenli kiloluk defterler çok uygun fiyatlarla öğrencilerle buluşurken, çantadan çizim setine, pastel boyadan makasa kadar  bir öğrenci için gerekli tüm temel ürünleri içeren 17 çeşit 79 parçadan oluşan okul seti 17.99 TL’den satılıyor. Sadece Migros’a özel olarak üretilmiş, 12’li suyu boya, keçeli kalem, pastel boya, kalem ve yapıştırıcı içeren boyama yapıştırma seti 17.99 TL’den, Dunlop marka dayanıklı okul çantaları ise 39.99 TL’den satılıyor. Ayrıca, 8’li kurşun kalem, 6’lı kırmızı kalem ve 5’li tükenmez kalem çoklu adetleri ile öğrencilerin tüm yıllık ihtiyacını karşılayacağı gibi, 1 TL’nin altındaki fiyatları ve kalitesi ile de öğrenci ve velilerin tercih sebebi olacak.

“Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çalışmaları bir yıl öncesinden başlıyor

Migros grubu, çalışmalarına bir yıl öncesinden başladığı okul döneminde, satışa sunduğu tüm kırtasiye ürünlerini, “Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çerçevesinde Kalite Yönetim Departmanı Ürün Güvenliği Birimi’nin kontrolünden geçiriyor. Bununla birlikte uluslararası standartlar çerçevesinde pek çok test aşamasından geçen kırtasiye ürünlerinde; özellikle insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratma riski taşıyan Fitalat, Kadmiyum, Nikel, Azo Boyar, Ağır Metal gibi maddelerin testleri gerçekleştiriliyor. Etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu kontrol edilerek risk değerlendirmeleri yapılıyor. Tedarikçi firmalardan ürünlere ait analiz raporları alınıyor. Tüm bu incelemelerin sonucunda  sadece analiz sonucu uygun olan ürünleri onaylayarak satışa sunan Migros Grubu, çocukların yaşam kalitesini artıracak ürünleri raflarına taşıyor.

Money Bonus, hep kazandırdı hep kazandıracak  

Migros Grubu mağazalarından okul öncesi alışverişi yapacak olan tüm veli ve öğrenciler en iyi kaliteyi en uygun fiyatla alma ayrıcalığı yaşıyorlar. 28 Ağustos – 24 Eylül tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve Tansaş’larda Money Club Kart’la alınan, 7” Rockpad FC609/Novapad MT404 Tablet Bilgisayar, 40 Money hediye kazandırıyor, bu sayede 89 TL’ye satın alınabiliyor. Ayrıca, tek seferde 30 TL ve üzeri okul alışveriş yapan Money Bonus sahibi veliler, %30 Money hediye kazanarak daha da karlı alışveriş yapma fırsatı yakalıyor.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co