Okul Alışverişi Migros’ta başlar

Okul Alışverişi Migros’ta başlar

Migros bu yıl da aile bütçesini zorlamayan uygun fiyatlı ve tüm denetimlerden geçmiş güvenli kırtasiye ürünleri ile hem öğrencilerin hem velilerin birinci adresi olacak.

Yaklaşık 18 milyon öğrencinin ders başı yapmasına günler kala, Migros Grubu kırtasiye reyonunu tüm denetimlerden geçmiş, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürünlerle doldurdu. 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Dönemi öncesinde öğrencilerin her türlü okul ihtiyacını karşılayacak tüm kırtasiye ürünleri için hazırlıklarını tamamlayan Migros, öğrencilerin okul çantalarını bu yıl da uygun fiyat, bol çeşit ve güvenli ürünlerle donatacak.

Migros Grubu, zengin ürün çeşitleri ve uygun fiyat stratejisi ile satışa sunduğu okul ve kırtasiye ürünleriyle bu yıl da öğrenci ve velilerin okul öncesinde ilk adresi olacak.  Türkiye genelinde yaklaşık 18 milyon öğrencinin ders başı yapmaya hazırlandığı 28 Eylül öncesinde, öğrencilerin ihtiyaç duyacağı tüm kırtasiye ürünleri Migros Grubu’na bağlı mağaza reyonlarında yerini aldı. Migros mağazalarında okul ve beslenme çantalarından kalemlere, defterlerden boyama araç ve gereçlerine kadar bir öğrenim döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyacağı, her türlü ürün en uygun fiyatlarla öğrenci ve velilerin beğenisine sunuldu. Migros Grubu mağazalarındaki okul-kırtasiye reyonlarında, lisanslı ve markalı pek çok seçkin ürün de en iyi fiyattan tüketicileri bekliyor.

Migros’un eğlenceli kırtasiyesi öğrenci bütçesine uygun

Okul öncesi alışveriş için öğrenci ve velilere ihtiyaç duydukları tüm ürünleri uygun fiyat ve değişik alternatiflerle sunmayı hedefleyen Migros Grubu mağazalarında en önemli okul ihtiyaçlarının başında gelen 80 yaprak, kareli/çizgili defter 3,99 TL’den başlayan çok uygun fiyatlarla öğrencilerle buluşurken, bir öğrenci için gerekli tüm temel ürünleri içeren 17 çeşit, 79 parçadan oluşan kırtasiye seti 24,95 TL’den, Copier Bond A4 80 gr fotokopi kağıtları ise 7,39 TL’den satılacak. 19,99 TL’den başlayan fiyatlarla tüm okul çantalarının içleri de Migroslarda en uygun fiyatlarla doluyor.

Çocukların hayal dünyasını zenginleştirip geliştiren çizgi film kahramanlarından oluşan Hello Kity, Barbie, Spider Man, Cars gibi lisanslı çanta, kalemlik matara ve termoslar da %25 indirim fırsatıyla, Migros Grubu mağazalarında, çocuklarla birlikte okula gitmek için sıra bekliyor.

“Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çalışmaları bir yıl öncesinden başlıyor

Müşterilerinin yaşam kalitesini artıracak çağdaş, sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürünler sunan Migros Grubu, üretimden tüketime kadar uzanan Kalite ve Ürün Güvenliği Sistemi’nin tüm gereklerini çocukların yıl boyu kullanacakları kırtasiye ürünlerinde de titizlikle yerine getiriyor. Geleceğin teminatı çocukları okul sıralarında da düşünen Migros Grubu, çalışmalarına bir yıl öncesinden başladığı okul döneminde, satışa sunduğu tüm kırtasiye ürünlerini, “Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çerçevesinde Kalite Yönetim Departmanı Ürün Güvenliği Birimi’nin kontrolünden geçiriyor. Bununla birlikte uluslararası standartlar çerçevesinde pek çok test aşamasından geçen kırtasiye ürünlerinde; özellikle insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratma riski taşıyan Fitalat, Kadmiyum, Nikel, Azo Boyar, Ağır Metal gibi maddelerin testleri gerçekleştiriliyor. Etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu kontrol ediliyor. Tedarikçi firmalardan ürünlere ait analiz raporları alınıyor. Tüm bu incelemelerin sonucunda Migros Grubu, sadece sağlıklı ürünleri raflarına taşıyor.

Bu fiyata bu tableti kaçırmayın

Migros Grubu mağazalarından okul öncesi alışverişi yapacak olan tüm veli ve öğrenciler en iyi kaliteyi en uygun fiyatla alma ayrıcalığı yaşıyorlar. 20 Ağustos-30 Eylül 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve Tansaş’larda Money Club Kart’la alınan, Rowell / Techstar 7” Tablet Bilgisayar, 30 Money hediye kazandırıyor, bu sayede 99 TL’ye satın alınabiliyor.

Ayrıca, tek seferde 30 TL ve üzeri kırtasiye alışverişi yapan Money Bonus sahibi veliler, anında 10 TL indirim kazanarak daha da karlı alışveriş yapma fırsatı yakalıyor.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co