Öksüz; “Ramazan rahmet ve bereket ayıdır”

Öksüz; “Ramazan rahmet ve bereket ayıdır”

Öksüz; “Ramazan rahmet ve bereket ayıdır”

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hanifi Öksüz Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Öksüz yayınladığı mesajda şunları belirti; “Ramazan rahmet ve bereket ayıdır. Milletçe birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin gösterildiği bir Ramazan’ı daha idrak ediyoruz.

Rahmet, mağfiret ve arınma ayı Ramazan’ın kalbi olan mübarek Kadir Gecesi’ne kavuşmanın heyecanı içerisindeyiz.

hanefiöksuz (3)

Hidayet kaynağımız Kur’an-ı Kerim’in, Sevgili Peygamberimizin kalbine inmeye ve İslâm güneşinin yeryüzünü aydınlatmaya başladığı bu gece, hepimizin rahmete, berekete ve bağışlanmaya ulaşabilmesi için çok önemli bir fırsattır.

Bu gün, ele ele, gönül gönüle huzurla, yarınına güvenen bir toplum olmamıza vesiledir.

Bu vesile ile öncelikle değerli Kahramanmaraş halkının, Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimizin, tüm işçi kardeşlerimizin, çalışma arkadaşlarımızın, Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramını kutluyorum.

Bayramlarımız, barışın, sevginin, kardeşliğin ana kaynağıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın, bütün insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co