Okay; “Yeniden inşa ettiğimiz Dulkadiroğlu’nun Mimarları Muhtarlardır”

Okay; “Yeniden inşa ettiğimiz Dulkadiroğlu’nun Mimarları Muhtarlardır”

Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar programında bölgesinde bulunan 101 mahalle muhtarıyla bir araya gelen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Yeniden inşa ettiğimiz ilçemizin bir diğer mimarları da muhtarlarımızdır. Muhtarlarımız bu çarkın en önemli dişlilerini oluşturmaktadır” dedi.
Geleneksel iftar programlarını sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgesinde bulunan 101 mahalle muhtarını iftar sofrasında bir araya getirdi. Muhtarların aileleriyle birlikte katıldığı iftar programında konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Dulkadiroğlu Belediyesi’ni yeniden inşa ettiklerini ifade ederek bu inşada en büyük görevin muhtarlara düştüğünü hatırlattı.

YENİDEN İNŞA ETTİĞİMİZ DULKADİROĞLU'NUN MİMARLARI MUHTARLARDIR (4)
Geride kalan hizmet sürecinde bölgenin eksiklerinin bir bir giderildiğini anlatan Başkan Okay, programdaki konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Dulkadiroğlu Belediyesi olarak 101 mahallemizin muhtarıyla her konuda uyum içerisinde çalışıyoruz. Dulkadiroğlu Belediyesi olarak büyük bir aile olduğumuzu her zaman dile getiriyoruz. Bu ailenin en önemli parçalarından bir tanesi de muhtarlardır. Muhtarlarımızla bölgelerimizdeki sorunların çözümü için uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu uyumun sonucu olarak bölgemize kaliteli hizmetler kazandırdığımızın altını çizmek istiyorum. Geride kalan hizmet sürecimizde bölgemizin eksiklerini bir bir ortadan kaldırdık. İlerleyen süreçte yeni ve özel projeleri mahallelerimize kazandırmak için gayret sarf ediyoruz. Bizlerin bu çalışmasında en büyük yardımcısı olan muhtarlarımızla da bu güzel Ramazan ayında bir araya gelelim ve hasbıhal edelim dedik. Bu güzel organizasyonda ailelerin de olmasına büyük özen gösterdik. Amacımız büyük ailemizin birliği ve dirliğinin her zaman en güçlü şekilde kalmasıdır.”

YENİDEN İNŞA ETTİĞİMİZ DULKADİROĞLU'NUN MİMARLARI MUHTARLARDIR (7)
Başkan Okay’ın ardından konuşan Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz’de muhtarlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Konuşmaların ardından program ilahi dinletisiyle devam etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co