Okay, Vezirhoca Bulvarında Esnaflarla bir araya geldi

Okay, Vezirhoca Bulvarında Esnaflarla bir araya geldi

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Salı ziyaretleri kapsamında Vezirhoca bulvarında faaliyet gösteren çarşı esnafıyla bir araya geldi. Başkan Okay, kamu külliyesiyle hareketlilik kazanan bulvarın yakın bir zamanda Dulkadiroğlu’nun kalbi olacağını söyledi.
Geleneksel hale getirdiği Salı ziyaretlerini sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, bu hafta Vezirhoca bulvarı üzerinde bulunan esnafla bir araya geldi. Esnasın sorunlarını dinleyen Başkan Okay, belediyecilik çalışmalarıyla alakalı vatandaşları da bilgilendirdi.
Bölgeye kazandırdıkları kamu külliyesinin Vezirhoca bulvarı esnafının kaderini değiştireceğini kaydeden Başkan Okay, bu projeyle esnafın gelişerek ticaretin daha da artacağını söyledi.

BAŞKAN OKAY VEZİRHOCA BULVARINDA ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ (3)
Başkan Okay, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Rutin hali getirdiğimiz Salı ziyaretlerimizi bu haftada gerçekleştirdik. Vezirhoca bulvarında bulunan esnaf kardeşlerimizle bir araya gelerek onların dertlerini dinledik. Bölgenin kazanacağı hareketliliğin devam edeceğini aktardık. Kamu külliyesi projemiz bu bölgeye çok büyük hareketlilik getirdi. Projemiz tamamlandığında buradaki esnafımız ticari anlamda daha iyi olacaklar. Belediyecilik hizmetlerimizle alakalı vatandaşlarımızı da ayrıca bilgilendirdik. Ben yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı bizlere teveccüh gösterip teşekkür eden vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum”
Başkan Okay, Vezirhoca bulvarında bulunan esnafları tek tek gezerek hasbihal etti. Vezirhoca bulvarı esnafı da Başkan Okay’ın bu anlamlı ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co