Okay muhtarlarla bir araya geldi

Okay muhtarlarla bir araya geldi

   Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay Bertiz bölgesi muhtarlarıyla bir araya gelerek  yaptığı toplantıda, belediye hizmetleri hakkında bilgi verip muhtarların taleplerini dinledi.

9 mahalle muhtarıyla başkanlık makamında bir araya gelen Başkan Necati Okay, ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içinde olduklarını belirterek muhtarlardan mahallelerin sorunlarının tespitinde yardım istedi. Dulkadiroğlu Belediyesi’nin 2015 yılı içerisinde yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Okay, “  her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız yanşanılabilir daha güzel Dulkadiroğlu’nu oluşturmak” dedi. Başkan Okay, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. Biz halkımızın boynunu öne eğecek ne bir ihmalimiz ne de bir yanlışımız olmuştur.” dedi.

Muhtarlara sosyal taraf olarak değil her zaman sosyal ortak anlayışı ile baktıklarını söyleyen Başkan Okay konuşmasına şöyle devam etti“Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz”  dedi.

MUHTARLAR YAPILAN HİZMETTEN MEMNUN

Yapılan toplantının çok verimli olduğunu, birçok sorun dile getirilirken, bunlara anında yine bu toplantıda karşılıklı çözüm önerilerinin de sunulmasının önemini vurgulayan muhtarlar da “başkanımızla el ele,  şehrin yönetimine katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor” dedi. Yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Okay’a teşekkür ederek Belediye binasından ayrıldılar.

 





Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co