Okay, “Muhtarlarımızla omuz omuzayız”

Okay, “Muhtarlarımızla omuz omuzayız”

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi Belediye Başkanı Necati Okay,

“Muhtarlarımızla omuz omuzayız”

DULKADİROĞLU- Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, mahalle muhtarlarının mesai arkadaşları olduğunu hatırlatarak, “Muhtarlarımızla omuz omuza çalışarak hizmet üretmeyi sürdürüyoruz” dedi.
Pınarbaşı da Geleneksel iftar programları kapsamında bölgesinde bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bu gibi iftar programlarıyla gönüllere köprü kurduklarının altını çizdi. Her gün farklı bir mahallede gerçekleştirilen iftar programlarının devam ettiğini kaydeden Başkan Okay, tüm mahalle muhtarlarıyla da ayrı bir iftar organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirtti.

muhtarlarımız (3)

Göreve geldikleri günden bu yana muhtarları mesai arkadaşı olarak gördüklerini anlatan Başkan Okay, bu nedenle hizmetlerin yerinde ve eksiksiz olarak gerçekleştirildiğini dile getirdi.
Başkan Okay, iftar sonrasında yaptığı konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Dulkadiroğlu Belediyesi olarak her bölgemize eşit hizmet götürmeyi en önemli kriterimiz olarak belirledik. Bu nedenle bölgelerimizin sorunlarını ve acil ihtiyaçlarını tespit konusunda muhtarlarımıza çok büyük sorumluluk düşüyor. Bu nedenle muhtarlarımızla ilk gün başlattığımız dirsek temasını asla kesmedik. Muhtarlarımızın tespitleri doğrultusunda alt yapımızı yeniledik ve sorunsuz hale getirdik. Bundan sonraki süreçte de aynı özveriyle muhtarlarımızla omuz omuza çalışmayı sürdüreceğiz. Ben bu vesileyle bir araya geldiğimiz muhtarlarımıza bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.”
Başkan Okay’ın konuşmasının ardından program ilahi dinletisiyle devam etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co