Okay, “Küçük Sanayi Sitesi’ne 27 günde 6 bin ton asfalt döktük”

Okay, “Küçük Sanayi Sitesi’ne 27 günde 6 bin ton asfalt döktük”

Bu yıl 1 Milyon metrekare asfalt dökmeyi hedefleyen Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçe Belediyesi, bu kapsamda Küçük Sanayi Sitesi’ndeki çalışmalarını yoğunlaştırdı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Okay, “27 günde 6 bin ton asfalt dökerek yama çalışması yaptık” dedi.
Bu yaz döneminde her konuda olduğu gibi asfalt dökümünde de rekorlara imza atmayı hedefleyen Dulkadiroğlu Belediyesi, 1 Milyon metrekare asfalt dökerek bölgesinin tüm cadde ve sokaklarını baştan aşağıya yenilemeye başladı.
Bir çok bölgede asfalt çalışmalarını sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, son haftalarda çalışmalarını Küçük Sanayi Sitesi’nde yoğunlaştırarak bu alanların asfalt sorununu biran önce çözmeyi hedefliyor.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve Belediye Meclis Üyeleriyle Küçük Sanayi Sitesinde toplantı gerçekleştiren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, sanayinin tüm sorunlarının çözümü için düzenlenen toplantı öncesinde Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ile birlikte asfalt çalışmalarını inceledi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, esnafın Dulkadiroğlu Belediyesi’nin çalışmalarını takdirle karşıladığını ifade ederek, “Esnafımız için çok büyük sorun olan çöp ve yol sorununu Necati başkanımız büyük bir özveriyle gidermiş. Esnaf kardeşlerimizin memnuniyeti de bizleri son derece sevindirdi” dedi.

sanayi (4)

Dulkadiroğlu Belediyesi sınırları içerisinde bulunan her bölgeye eşit hizmet sözü veren Başkan Oka, bu sözünü yerine getirmek için de bir çok noktada aynı anda çalışma yaparak bu konudaki hassasiyetini bir kez daha ortaya koydu.
Küçük Sanayi Sitesi esnafına daha önce yaptığı ziyarette yaz döneminde asfalt sorununu tamamen çözüme kavuşturacağı konusunda söz veren Başkan Okay, bu sözünü yerine getirdiğini ifade ederek şunları söyledi:
“Daha önce de Küçük Sanayi Sitemizi gezdik. Hem esnafımıza hem de kooperatif üyelerine söz verdik. Bu sözlerimin de arkasında olduğumu belirtmek istiyorum. Bu yıl asfalt çalışmaları konusunda kendimize büyük bir hedef koyduk. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız hızla devam ediyor. Şehir ekonomisi ve istihdamına büyük katkı sağlayan Küçük Sanayi Sitemizin de asfalt sorununu bu kapsamda tamamen çözüme kavuşturacağız. Kendi asfalt plentimizde ürettiğimiz asfaltı sanayimizin sokaklarıyla buluşturuyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzün bir ekibi burada bu sorunu tamamen çözmek büyük çaba harcıyor. Bu sorunumuzu tamamen çözüme kavuşturduktan sonra sanayi sitemizin diğer sorununu da hızla çözeceğiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co