Okay: “İlçemizde kurumlarla kalkınacağız”

Okay: “İlçemizde kurumlarla kalkınacağız”

DULKADİROĞLU- Kahramanmaraş Merkez Dulkadiroğlu ilçesi belediye başkanı Necati Okay,” Dulkadiroğlu ilçe meydanını yaptığımızda tüm ilçe müdürlüklerimizi bu meydanda toplayacağız ilçemiz kurumları ile kalkınacaktır,” dedi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Halil İbrahim Çolakkadı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Çolakkadı’nın makamındaki ziyarette Başkan Okay, belediye başkanı olduğundan beri eğitim ve sağlığa özel bir önem verdiklerini belirterek,  “Halil beyin ilçemizin eğitim konusundaki problemlerini çok iyi bildiğini biliyoruz. Belediye olarak Halil beyin yanındayız. İlçemiz için eğitim alanında ne yapılması gerekiyorsa manen ve madden elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Halil İbrahim Çolakkadı, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a teşekkür ederek kendilerin de belediye ile birlikte ortak çalışmalara imza atma istediklerini belirtti..

Necati Okay: “ Yıl başından sonra sanıyorum ilçe meydanımızın temeline ilk kazmayı vuracağız, burada, Belediye, kaymakamlık, ilçe polis, jandarma, milli eğitimi, nüfus, tarım, maliyesi, Adliyesi ile tüm ilçe müdürlükleri bu ilçe meydanında bir araya toplanacaktır. Türkiye örnek bir proje hazırlıyoruz,” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co