Okay, gece gündüz Evet için çalışıyor

Okay, gece gündüz Evet için çalışıyor

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu ilçe belediye başkanı Necati Okay, ilçeye bağlı Azerbaycan bulvarı üzerinde esnaf ziyareti yaparak evet oyu istediler.

SONY DSC

16 Nisan 2017 gününe kadar çalışmasına hız veren Ak Parti, evet oylarının artması için çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak için çalışmalarına hız verdi.

DSCF6734

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir: “ Çocuklarımızın geleceği için hep beraber evet diyeceğiz, bu sebeple kapı kapı dolaşıyoruz, evet ile alakalı bir sorunuz varsa dilimizin döndüğü kadar anlatalım diyerek,  evet broşürü verdi. Esnaf ziyaretine hız verdi.

DSCF6713

Dulkadiroğlu Belediye başkanı Necati Okay: Yeni Anayasamızla milletin yönetimi başlayacak, halkımızı hizmetler daha kısa sürede gelecektir. Bakın 93 yıllık Cumhuriyet Tarihimizde 65. Hükümeti kurduk, 200 yılda ABD 45. Başkanını seçti, aradaki fark bu bu sebeple Cumhurbaşkanlığı sistemi ülkemizde başlanan işlerin bitmesinin sağlayacaktır. Bunun için evet diyoruz” dedi.

DSCF6689

Okay; “ Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ise yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Yaklaşık 45 gündür yoğun bir şekilde ilçemizi karış karış geziyoruz.  geçen hafta içerisinde de kırsal mahallelerimizi de gezdik. Gördüğümüz manzara daha önceki seçim süreçlerine benzer bir görüntü. Ufak tefek kafası karışık insanlar var. Maalesef muhalefet bazı konularda yalan söylüyor. Bazı vatandaşlarında kafası karışıyor. Genel olarak Maraş’ımızda, esnafımızda bir sorun gözükmüyor. Vatandaşlar referandum sürecini anlamışlar. Evet’in ne manaya geldiğini çok iyi bir şekilde özünsemişler. Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durduğu bu referandum sürecinin, anayasa değişikliğinin ne katacağını geçmişte ki tecrübeleriyle çok iyi biliyorlar.

DSCF6684

Dolayısıyla Maraş’ta vatandaş kararını vermiş gibi. İnşallah Türkiye’nin en yüksek rakamlarından birisini Kahramanmaraş’ta elde edeceğimizi umuyorum. Hem kırsal hem şehir merkezimizdeki mahallelerimizde, geceleri yaptığımız toplantılarda, çarşı da gezdiğimiz esnaflarla bu neticeyi net bir şekilde görmekteyiz. İnşallah bu rakamı biraz daha yukarı çıkartmak için önümüzdeki kalan 10 15 günü çok iyi bir şekilde değerlendirip Türkiye’nin en çok yüksek oyunu Kahramanmaraş’tan çıkartmak istiyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co