Okay Fatmagül’e Tekerlekli Sandalye hediye etti.

Okay Fatmagül’e Tekerlekli Sandalye hediye etti.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay,  Fatmagül Yolaçan’a tekerlekli sandalye hediye etti.

Doğuştan yürüme özürlü olan Fatmagül ün en büyük isteği bir tekerlekli sandalyesinin olması ve dışarı çıkmak isteği idi. Bunun için Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay a duygusal bir mektup yazan küçük Fatmagül Belediye başkanından kendisi için bir tekerlekli bir sandalye istedi.

Sosyal Belediyecilik kapsamında, Belediye Başkanı Necati Okay küçük Fatmagül ve ailesini makamında kabul ederek, tekerlekli sandalye Fatmagül’e hediye etti. Başkan Okay, “kızımızın mektubu beni çok duygulandırdı, sosyal belediyecilik kapsamında bir tekerlekli sandalye temin ettik ve Fatmagül e bunu hediye ettik. Fatmagül artık rahat rahat dışarı çıkarak gezebilecek, biz göreve geldiğimiz günden bu güne kadar özürlü vatandaşlarımıza yönelik onların yaşamlarını kolaylaştıracak birçok çalışmalar yaptık, yapmaya da devam edeceğiz, özürlü vatandaşlarımıza yönelik birçok projelerimiz var bunları hayata geçirmek için büyük bir çalışma içerisindeyiz, bu çalışmalar tamamlandığında Fatmagül ve Fatmagül gibi özürlü olan çocuklarımız daha rahat bir yaşam süreceklerdir” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co