Okay; “En mutlu günlerinde yanındayız”

Okay; “En mutlu günlerinde yanındayız”

  Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, dünya evine giren çiftlerin en mutlu günlerinde yanında olduklarını söyledi. Başkan Okay, çiftlerin nikah törenlerinin ücretsiz olarak görüntülendiğini ve kendilerine teslim edildiğini belirtti.
  Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgesinde dünya evine giren çiftlere yönelik özel bir nikah hediyesi planladı. Dulkadiroğlu nikah salonunda nikah töreni yapılan çiftleri fotoğraflayan Dulkadiroğlu Belediyesi ekibi, bu özel fotoğrafları düğün hediyesi olarak çiftlere armağan ediyor.


Konuyla ilgili açıklama yapan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, belediye olarak bu gibi sosyal projelere önem verdiklerini kaydetti. Vatandaşların iyi gününde de, kötü gününde de yanında olduklarını anlatan Başkan Okay, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Dulkadiroğlu Belediyesi olarak vatandaşlarımızın iyi gününde de kötü gününde de her zaman yanındayız. Vatandaşlarımızın en mutlu günlerinden bir tanesi de dünya evine girdikleri nikah törenidir. Biz de bu nikah törenlerini ölümsüzleştirmek adına çekilen fotoğrafları vatandaşlarımıza ücretsiz olarak sunmaya başladık. Yaklaşık 3 aydır bu hizmeti vatandaşlarımıza sunmaktayız. Şuana kadar 200 çiftimizin nikah törenlerini fotoğraflayarak kendilerine hediye ettik.  Ekibimiz nikah salonumuzda gerçekleşen tüm törenleri görüntülüyor ve çıkışta vatandaşlarımıza düğün hediyesi olarak armağan ediyor” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co