Okay;” Elimizdeki imkanlar ölçüsünde amatör spor kulüplerine destek oluyoruz”

Okay;” Elimizdeki imkanlar ölçüsünde amatör spor kulüplerine destek oluyoruz”

Okay;” Elimizdeki imkanlar ölçüsünde amatör spor kulüplerine destek oluyoruz”

d2

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay Amatör Spor Kulüplerine yapılan malzeme desteği töreninde yaptığı konuşmada; “1,5 yıl içerisinde asfalt yol, parke yapımız, sosyal yardımlar, sosyal etkinlikler, imar uygulamaları gibi çalışmalar yaptık. Bunların yanında bir çok konuda çalışmamız oldu. Dulkadiroğlu Belediyesi olarak elimizden  geldiğince amatör spor kulüplerine destek olmaya çalışıyoruz. İşte bu gün Dulkadiroğlu Beeldiyesi olarak amatör spor kulüplerine destek olmak için buradayız. Bu kulüplerimizden çok başarılı sporcular çıkacağına inanıyorum” dedi.

d6

Gençlik Merkezi’nden düzenlenen ve 11 Amatör Spor Kulübü’ne yapılan malzeme yardımının yapıldığı törende konuşan Dulkadiroğlu Belediyesi Başkanı Necati Okay, “ Geçen yıl başladığımız malzeme yardımına bu yılda devam ediyoruz  kısmet olursa her yıl amatör spor kulüplerimize bu tür malzeme yardımında bulunacağız, amacımız gençlerimizi spor’a spor dallarına teşvik etmektir. Belediyemiz, sosyal destek programı çerçevesinde bölgemizde bulunan sporcuları desteklemeyi önemsemektedir. Bu alanda gelen talepleri karınca kararınca destekliyor boş çevirmiyoruz. Verdiğimiz desteğin, ilerde sunmayı planladığımız sportif alanların inşasıyla daha da kıymetlenmesini diliyoruz.  Bölgemizde; spor alanlarının önemli bir ihtiyaç olduğunu zaman zaman sizlerle paylaşıyoruz. Bu doğrultuda gerekli çalışmaları yaptığımızı belirtmek isterim’’ dedi.d4

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Kahramanmaraş’ta spor’un şehir açısından önemli bir rol üstlendiğini ifade ederek Dulkadiroğlu Belediyesi sınırlarına Gençlik Merkezi gibi tesis kazandırmak için çaba göstereceğinin sözünü verdi .

d1

Bakanımız ve diğer milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla beraber Amatör spor kulüpleri için ne gerekiyorsa yapacağız.  Amatör sporun başarılı bir sezon geçirmesi konusunda gereken yapılacaktır” dedi.

d

ASKF Başkanı Ergün Önal; “7 Milletvekiline saygı duyuyoruz”

ASKF Başkanı Ergün Önal kısa bir teşekkür konuşması yaparak Milletvekili Dilipak’a büyük bir spor camiası olduklarını hatırlatarak ASKF binası istediklerini dile getirdi. Önal; “ Sayın belediye Başkanımızın Bu tür Gençlik Merkezlerine ihtiyaç var sözünden çıkarak bir çok ilde bulunan ASK Binası ve tesisimizin Kahramanmaraş’ta olması gerektiğine inanıyoruz. Sağlıklı gençler ve sağlıklı, başarılı spor cu yetiştirmek ve başarıyı tüm ilçelerimize yaymak için bu şart. Biz gücümüzü sizden alacağız. Sayın Bakanımızdan, Milletvekillerimizden, Belediye Başkanımız alacağımız güçle daha güçlü olacağız. Milletvekilimizin de belirttiği gibi Artık 2 Bakanımız var. Biz 2 Bakanımızı ve 7 Milletvekilimize de aynı duygu ve sevgiyle seviyor ve saygı duyuyoruz.  Bu taleplerimizin de haklı olduğunu söylüyoruz.

Daha sonra ise Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak Amatör Spor Kulüplerinin malzemelerini teslim etti başarılar diledi.

d3

Gençlik merkezinde düzenlenen törene Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Uğur Dilipak, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Başkanı Ergün Önal ve TFF İl Temsilcisi Ali Kazancı, kulüp başkanları ve sporcular katıldı.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co