Oğuz Saygın konuştu..

Oğuz Saygın konuştu..

İhtiyaç Akademi KPSS Müdürü Ayhan Peltek

“Şehrimize hizmet veriyoruz,”

 

Uzman Oğuz Saygın: “ KPSS önemi artıyor”

ihtiyac (11)

KAHRAMANMARAŞ- Geçtiğimiz  Pazar günü Necip Fazıl Kültür Merkezinde gerçekleştirilen İHTİYAÇ AKADEMİ’nin KPSS öğrencileri için düzenlediği KPSS’de Başarının Şifreleri konulu konferansa konuşmacı olarak ünlü kişisel gelişimci ve NPL uzmanı Oğuz SAYGIN geldi ve öğrencilere başarını sırrını anlattı.

Sunuculuğunu Kişisel gelişimci ve Bio Enerji Uzmanı Nihal AKBEN’in yaptığı programın açılış konuşmasını İHTİYAÇ AKADEMİ Müdürü Ayhan PELTEK yaptı.

PELTEK konuşmasında 13 yıldır Kahramanmaraş’lı gençlere hizmet ettiklerini belirterek amacımız sınavlarda başarılı bireyler yetiştirmenin yanında onlara vizyon kazandırarak ufuklarını genişletmektir dedi.

Uzman Rehberlikçi İsmail ORÇAN sunum yaptı. İHTİYAÇ AKADEMİ eğitim koordinatörü ve rehber öğretmeni İsmail ORÇAN katılımcılara İHTİYAÇ AKADEMİ’nin yıl boyunca yaptığı ve yapacağı faaliyetlerle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Konferans sırasında katılımcılara ünlü kişisel gelişimci Oğuz SAYGIN sahnede çeşitli yarışmalar yaptı kazananlara imzalı kitaplarını hediye etti

Konferans sonrasında yapılan çekilişle katılımcılara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

ihtiyac (5)ihtiyac (9)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co