Öğretmenlerden okula oyun alanı

Öğretmenlerden okula oyun alanı

Fatih Şekkeli İlkokulunun öğretmenleri, okullarına kendi elleri ile oyun sahası yaptılar

ÖĞRETMENLERDEN OKULLARINA OYUN ALANI

Kahramanmaraş’ın eğitimde en kaliteli okullarından biri olan Fatih Şekkeli İlkokulunda öğretmenler, öğrencilerine kendi elleri ile oyun alanı oluşturdular.

Okula Aile Birliği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde tüm öğretmenler el ele vererek, öğrencileri için oyun alanı oluştururken, belediye de baş vuru yaptılar.

Meyve Sepeti ve benzeri oyunların okul bahçesinde daha rahat oynanması için el ele veren öğretmenler, ters devrede okullarına gelerek, bahçe de çizimler yaparken, boyadılar, aynı zamanda okul bahçe duvarına da çeşitli resimler çizdiler.

Okul Aile Birliği Başkanı, boyalarını kendilerinin temin ettiğini, öğretmenlerin ise emek ve birikimlerini kullanarak, çocukları için okul bahçesinde oyun alanları oluşturması ile ilgili şunları söyledi; “ Öğrenciler, özellikle de ilkokul öğrencileri en çok oyundan hoşlanıyorlar. Öğretmenlerde, spor etkinliği dersinin daha güzel ve zevkli hale gelmesi için, çeşitli sportif etkinliklerin yapılması ve oyun oynanması için, çalışma başlattılar. Araç ve gereçler hazırladılar.

Şimdi çocuklarımız okullarına koşarak gidiyorlar. Bu vesile ile Okul İdaresine ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz, dediler.

örnek (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co