Öğrencilerden sağlık müdürü Çitil’e ziyaret

Öğrencilerden sağlık müdürü Çitil’e ziyaret

10-16 Mayıs Engelliler Haftası Münasebetiyle Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Dr.M.İlker ÇİTİL’e Nezaket ziyareti.

Kahramanmaraş Gaziler İşitme Engelliler İlkokulu, Sevinç Yağmur Özel Eğitim ve Rehberlik Merkezi, Beyaz Damla Rehberlik Merkezi ve Özgür Çocuk Rehberlik Merkezi Okul Yöneticileri, Öğretmenleri ve Öğrenciler Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Dr. M. İlker ÇİTİL’i makamında ziyaret ettiler.

saga1

Sıcak bir havada gerçekleşen ziyarette kurum yöneticileri eğitim öğretim ve rehabilitasyon faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Yapılan ziyaret sebebiyle çok mutlu olduklarını ifade eden Dr. ÇİTİL, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin son derece önemli görevler ifa ettiklerinin altını çizdi ve özellikle engelli çocuklarımızın kendilerine olan güvenlerini kazanmalarında, bireyselleşmelerinde ve sonuç olarak bu topluma kazandırılma noktasında ailelerin ve rehabilitasyon merkezlerindeki öğretmenlerimizin çok önemli bir iş birliğini yürüttüklerini kaydetti.

Ziyaret, İl Sağlık Müdürü Dr.M.İlker ÇİTİL’in engelli çocuklara çeşitli hediyeler vermesiyle sona erdi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co