Öğrencilerden doğu da görev yapan polislere mektup

Öğrencilerden doğu da görev yapan polislere mektup

Ortaokul öğrencileri doğu ve güneydoğuda terör ile mücadelede görev alan polis abilerine destek ve moral vermek için kendi duygu ve düşüncelerini kaleme alarak yazmış oldukları mektupları İl Emniyet Müdürümüz Sayın Servet Yılmaz’a teslim etti.

Kahramanmaraş Kurtuluş İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Harun Sakızcı başkanlığındaki öğretmen ve öğrencilerden oluşan heyet, Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde zor şartlar altında görev yapan polis abilerine destek ve moral vermek için yazdıkları duygu yüklü mektupları İl Emniyet Müdürümüz Sayın Servet Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek teslim etti.

İl Emniyet Müdürü, öğrencilerden teslim almış olduğu mektupların meslektaşlarımıza iletilmesini sağlayacağını belirterek, bu davranışları ile öğrencilerimiz nezdinde Kahramanmaraş halkının, güvenlik kuvvetlerine olan destek ve güvenini bir kez daha vurgulayarak Kahramanmaraş Halkına teşekkürlerini iletti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co