Nusret Güloğlu’da Miting Havasında Açıklama

Nusret Güloğlu’da Miting Havasında Açıklama

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Nusret Güloğlu miting havasında aday adaylığını açıkladı.

Yaklaşık 200 kadar partilinin MHP Kahramanmaraş İl Başkanı binası önünde toplanırken Ülkü Ocakları Eski Başkanı Nurset Güloğlu, “Mensubu olmaktan şeref duyduğum MHP’nin cefakâr üyeleri. Bugün burada güzel kente ülkemize hizmet etme sevk ve heyecanı ile çıkmış olduğum ve milletvekili aday adaylığını buradan açıklıyorum. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli dönemi yaşamaktadır Milletimize bölünmeyi çözüm diye yutturulmaya çalışılmaktadır

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Nurset Güloğlu “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” diyen eğitimci, Ülkü Ocakları Başkanlığından sonra,  Ülkücü İşçiler Derneğinin de başkanlığını yapan MHP milletvekili aday adayı Nusret Güloğlu,  MHP İl Binası önünde 9 ışık doktrinini anlatması bakımından 9 davul ile adeta gövde gösteri yapan, aday adaylığını şova çeviren milletvekili aday adayı Nusret Güloğlu için hem ülkücü gençler, hem de partiye senelerini veren eski il ve merkez ilçe başkanları, onu bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Nusret Güloğlu’da Miting Havasında (1)

“Yüce Mevlamın izni ve ülküdaşlarımın destekleri ile Başbuğum Alparslan Türkeş’in yolunda, liderim Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde yüce Türk milletinin hizmetine talibim” diyen Nusret Güloğlu, parti binasında, yüzlerce partilinin bulunduğu ortamda, davul zurna eşliğinde konuşmasını sürdürürken, “Ülküm de, sevdama da Türkiye. Dün de, bugün de, yarın da beraberiz” diye konuştu.

3 çocuk babası, halen Kahramanmaraş merkezde, beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapan Güloğlu’nun aday adaylık açıklaması sırasında, eşi de kendisini yalnız bırakmadı.

Güloğlu’nun aday adaylığı açıklamasına; Kadın Kolları İl Başkanı Halide Akben, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci eski Milletvekili Nevzat Taner, 2014 Yerel Seçimlerinde Pazarcık Belediye Başkan Adayı ve İl eski Başkanlarında Salman Özdoğan ve çok sayıda partili katıldı.

Nusret Güloğlu’da Miting Havasında (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co