Nurhak’ta Dolarını Bozdurana Hediye

Nurhak’ta Dolarını Bozdurana Hediye

Nurhak’ta Dolarını Bozdurana Hediye

Kahramanmaraş’ın Nurhak İlçesinde esnaf olan AK Parti ilçe Başkanı Baki Kurt işyerinde 500 dolar bozdurduğuna dair makbuz getiren vatandaşlara iş yerinde gömlek ve çeşitli hediyeler vermeye başladı.

Nurhak ilçesinde Nurhak giyim ve ayakkabı  adlı işyeri olan ilçe Başkanı Kurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek olmak için ellerindeki dövizleri bozdurarak ülke ekonomisine katkı sağlayan vatandaşlara hediye veriyor. Dolar bozdurarak işyerine gelen vatandaşlar hediyelerini alarak evinin yolunu tutacak.

nurhak1

Başkan Kurt , “Öncelikle ülkemizin içinde bulunduğu duruma kayıtsız kalmamak adına biz de işletme olarak ilçemizde bir farkındalık oluşsun noktasında, böyle bir kampanya yaptık. Umarım ilçemizdeki daha büyük esnaflarımız da böyle kampanyalarla devletimize, milletimize katkıda bulunurlar” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına kayıtsız kalamayacağını ifade eden Kurt , “Tabi Cumhurbaşkanımızın da bize seslenmesi, millete seslenmesi, biz de buna kayıtsız kalmadık. Cumhurbaşkanımız “bozdurun” dedi. Biz de bu noktada dolarımız olmadığı için doları olan vatandaşlarımızın bozdurması karşılığında, işletme olarak  hediyeler vermeyi  düşündük. 500 dolar bozduracak olan bir vatandaşımız bizden  gelip başta gömlek olmak üzere  çeşitli hediyeler alacak ” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co