Nurhak- Kullar-Tatlar da başkan var..

Nurhak- Kullar-Tatlar da başkan var..

Nurhak – Kullar- Tatlar da başkan var !..

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş’ın en uzak noktası olan Nurhak ilçesi ve Kullar- Tatlar mahallelerinde incelemede bulundu.

Kahramanmaraş’ta : Adayaman, Gaziantep, Kilis, Hatay, Osmaniye, Adana , Mersin den daha uzak bir noktadaki Nurhak ilçemiz tarihi boyunca en az hizmet alan ilçemiz..

nurhak (4)

Kahramanmaraş’ta ne varsa Nurhak ta da o olacak diyen Başkan Fatih Mehmet Erkoç: “Nurhak benim önem verdiğim bir ilçemizdir,” dedi.

BAŞKAN ERKOÇ KULLAR-TATLARDA VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELDİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, hafta sonu Nurhak İlçesine bağlı Kullar ve Tatlar Mahallelerinde incelemelerde bulunarak İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen piknikte vatandaşlarla bir araya geldi.

nurhak (2)

Nurhak İlçesinde Tatlar Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Erkoç, yollarda incelemelerde bulundu. İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen piknikte vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Erkoç, vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Buradan Kullar Mahallesine geçen Başkan Erkoç, burada da yollarda incelemelerde bulundu. Kullar Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Erkoç, esnafları da dolaşarak onlarla sohbet etti.

nurhak

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co