Nikahı Kitapla Taçlandırdılar !

Nikahı Kitapla Taçlandırdılar !

 

KAHRAMANMARAŞ/ Fuar alanı içerisinde bulunan evlendirme memurluğuna gelen genç çift nikah merasiminden önce kitap alarak fuar’a destek verdiler.

ÖNCE KİTAP FUARI SONRA NİKAH

Kahramanmaraş 4. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı’nda renkli sahneler yaşanıyor..

Gürbüz Alıç- Betül Alıç çiftti resmi nikah öncesinde : Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.’sü açılan Uluslar arası Kitap ve Kültür Fuarı’nda gelinle damadı görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Atatürk Parkı’nda bulunan Nikah Sarayı’nda nikah kıydırmak için hazırladıklarını ifade eden Betül-Gürbüz Alıç çifti önce Kitap Fuarı’na uğramayı uygun gördüklerini söylediler.

Damat Gürbüz Alıç: “Düğün hazırlıkları sebebiyle 5 gün önce açılmış olmasına rağmen Kitap Fuarını görme ve gezme imkanımız olmadı. Bugün de nikahımız var. Önce Kitap Fuarını gezelim sonra nikah kıyarız diye kararlaştırdık. Şu anda misafirlerimiz Nikah Sarayı’nda bizleri bekliyor ama biz öncelikli olarak Kitap Fuarını gezmeyi tercih ettik. Emeği geçen ve bizleri böylesine muhteşem eserlerle buluşturan herkese yürekten teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Evlilik – Dini bilgiler kitapları ve Kur’an-ı Kerim alarak daha sonra dua ile nikahlarını kıydırdılar..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co