Nevzat Pakdil ve üç dönemlikler ?..

Nevzat Pakdil ve üç dönemlikler ?..

Nevzat Pakdil ve üç dönemlikler ?..

Bir ata sözümüz var: Yiğidi vur öldürde,  hakkını yeme diye !..

Nevzat Pakdil’i vurup öldürün ama hakkını yemeyin !..

TBMM Başkan vekili iken: Kahramanmaraş’ı ilçe, kasaba, köy ve mahalle mahalle dolaşması bazılarını rahatsız etmişti. Hatta o günlerde gazetelere haber ve köşe yazısı olarak bile yansıtmışlardı. Kıskançlıkla yazılar yazdırmışlardı.

Sonra : TBMM Türk Parlamenterler Birliği Başkanı seçildi: yine Kahramanmaraş’ı en çok gezen halkın içinde olan vekildi.”Bu defa da kendisi ben aday değilim dediği halde, bizim koltuğumuz elden gidecek endişesine kapılanlar: ısmarlama haber yaptırmışlardı köşe yazıları yazdırmışlardı .10 yıldır neredeydiniz ? diye” sormuşlardı..!

Oysa Nevzat Pakdil 2000 yılından beri Kahramanmaraş’ta sahada olan biri !..

O hiç küsmedi.. kimseye kırılmadı.. kendisi için yazı yazanları bile hoş karşıladı..

Ben Ak Parti’nin neferiyim diyerek yoluna devam etti..

7 Haziran 2015 seçimlerinde aday gösterilmedi. 3 dönem şartından dolayı , ama o küsmedi ve partisine hizmet etmeye devam etti.

7 Haziran 2015 seçimleri de en çok çalışan kişi idi. Milletvekili adayları gibi çalıştı..

1 Kasım 2015 seçimlerinde yine aday gösterilmedi. Nevzat Pakdil en çok çalışan bir Ak Parti Neferi olarak karşımıza çıktı..

Şimdi sorma sırası bende: “ Nevzat Pakdil’in bugün çalıştığını da yazın da görelim !”

Ak Parti milletvekilliği yapan ve bugün aday olmadıkları için ortada görülmeyenler çok !..

Aday adayı olup ta selam vermeyenler çok..

3 döneme takılanlar var onlarda ortada yok..

Hüseyin  Çelik, Nihat Ergin, Nimet Baş, Bülent Arıç, Sadullah Ergin ve bir çok eski ak partili veya kurucu 1 Kasım seçimlerinde aday gösterilmedikleri için partinin önünden geçmezken, ahtı vefa gösteren Nevzat Pakdil: milletvekili adaylarından daha çok çalışıyor. bunu da takdir edin, teşekkür edin ne var !..

Memleketi Kahramanmaraş’ta ilçe- köy- mahalle ve bire bir çalışma yapan TBMM Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil: “1 Kasım Seçimleri için Ak Partiye oy istiyor”.

Ak Parti Gurup Başkan Vekili Mahir Ünal, Ak Parti MKY üyesi Metin Doğan, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak , eski vali Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, diğer milletvekilleri ve Ak Parti için oy isteyen Nevzat Pakdil, vekil adaylarından daha fazla çalışıyor.

Gurup Başkan Vekilimiz Mahir Ünal, Celalettin Güvenç kardeşimden niye bir iç işleri bakanı olmasın, Veysi Kaynak kardeşimden niye bir adalet bakanı olmasın, bu dönem Ak Parti içinde niye güçlü bir Kahramanmaraş ekibi olmasın diyerek mahalle köy kasaba demeden gece gündüz çalışan Nevzat Pakdil  her gittiği yerde sevgi seli ile karşılanıyor.

İnsan olmanın örneğini bizlere en güzel şekilde gösteriyor..

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri : Sevde Bayazıt Kaçar, Ali Sezal, Cafer Tatlıbal, Sıtkı Güvenç, Fatih Arıkan, Mehmet Sağlam seçim çalışmalarında görülmezken, Yıldırım Ramazanoğlu zaman zaman çalışmalara katıldığı gözleniyor..

Eşinin Aydın dan aday olması sebebi ile seçim çalışmasını o bölgede yürüten Yıldırım Ramazanoğlu da ahtı vefa gösteren bir vekilimiz oldu..

Kahramanmaraş halkı Nevzat Pakdil’e teşekkür ederek, “ Biz Nevzat Pakdil’ i böyle bilmiyorduk, vekil adayı gösterilmezse Kahramanmaraş’a bir daha gelmez diyorduk ama yanılmışız. Yiğidi vur öldür ama hakkını yeme diyoruz, özür diliyoruz, Nevzat Pakdil bey milletvekili adaylarından daha fazla çalışıyor,” diyerek düşüncelerinden dolayı özür dilediler..

Nevzat Pakdil ise : Şu mahalle senin bu mahalle benim diyerek partisine oy istemeye devam ediyor..1 Kasım da tek başına iktidar istiyor..

Kahramanmaraş’tan bu dönem bir bakanlık almamız gerekiyor..

Sayın Veysi Kaynak : Adalet Bakanı

Sayın Celalettin Güvenç : İşleri Bakanı

Sayın Mahir Ünal: Başbakan Yardımcısı Devlet Bakanı olabilir ki bu dönem yüksek kapasiteli insanımız var. Vekil adayımız var. Niye bir bakanlık olmasın.

Bu sebeple Ankara’da Kahramanmaraş güçlü bir lobi oluşturabilir bunu daha öncede yazdım. Mahir Ünal, Veysi Kaynak,  Metin Doğan, Celalettin Güvenç, Nevzat Pakdil ile Ankara ayağımızı çok sağlam yere basa biliriz..

Biz vekillerimizin, kendi insanımızın arkasında durmamız gerekiyor.

Sözün özü : Sayın Nevzat Pakdil’i canı gönülden kutluyorum. Milletvekili adaylarından daha fazla çalışıyor, yüreğinde Kahramanmaraş sevgisi var..

Teşekkürler Sayın Nevzat Pakdil

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co