NEDİR BU ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI?

NEDİR BU ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI?

NEDİR BU ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI?

AKP’nin kuruluşundan itibaren başarılı bir grafik çizen Recep Tayyip Erdoğan her girdiği seçimden zaferle çıkmasını iyi bildi, bu zaferlerin neticesinde tek başına iktidar olma şansını da elde ederek Türkiye’yi dik duruşu ile ülke çapında tanınan ve değer verilen bir ülke olmasında büyük rol oynamıştır. Ülkenin kazandığı bu itibar birilerini rahatsız etti. Cumhurbaşkanı oluşu devletin bir numaralı makamını temsil etmesi ülke düşmanlarını ve içerdeki piyonlarının uykusunu kaçırdı.  “Dünya beşten büyük” çıkışı ile rahatsızlık arttı.

Özellikle işte o beş üye Türkiye’yi içine kapanık büyümeyen on yılda bir darbe gören bir ülke haline getiremedikleri için sancılanıp duruyorlar, hadi onların işi bu içerdeki, ülkede huzur içinde yaşamanın kıymetini bilmeyenler Erdoğan’ a saldırmaya devam ediyorlar, ülkenin dünya ile ilişkilerinin kesilmesine adeta bayram edecekler. Son olarak Cumhuriyet Gazetesi her zamanki tutumu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan Nükleer güvenlik zirvesine katılması doğrultusunda gittiği Amerika da “Obama Erdoğan ile görüşmeyecek, randevu vermedi, Amerika Türkiye ilişkiler bozuluyor” gibi asılsız haberlerle gündem oluşturma çabasıyla sancılanıp durdu. Ne oldu, zirveye katılan 52 liderden Obama sadece Erdoğan’la özel görüştü.  Ey! Cumhuriyet Gazetesi kendini parçaladın da değişen oldu mu?

Türkiye’nin bir adım ileriye gitmesini istemeyen dış güçler ve içerdeki maşalarının tek hedefi Erdoğan’dır,  içimizdeki piyonlar maalesef Erdoğan gitsin de ülke batsın diyebilecek kadar düşmanlıklarını gösterebilmektedirler.

Bizi sınırlarımız içine hapsetmek, dahası sınırlarımızın güvenliğini tehdit ederek daha da küçültmek istiyorlar. Cumhuriyetin kuruluşundan itibaren CHP ağırlıklı bir vesayet rejimi hüküm sürmüş Türkiye Cumhuriyeti batının vesayetinden bir türlü kurtulamamış, bu tutsaklığa kabul edilmiş bir ülke durumundan bu vesayet rejimine karşı duran, hayır diyen bir Erdoğan olmuştur. Kıymetli okuyucularım Erdoğan düşmanlığının ana başlığı bu değil midir?

Bırakalım bu Erdoğan düşmanlığını şahıs olarak sevmeyebilirsiniz bunu anlarım, ancak devletin başındaki insanın temsil ettiği makama saygılı olmak gerekmez mi? Ülkenin bu temsil gücünü kırıp Erdoğan’ sız bir Türkiye isteyen batının kirli oyunlarına hizmet etmeyelim. Ülke zarar görürse bunun faturası ağır olur bunu millet olarak pahalıya öderiz. Sonra ahu figan etmenin hiçbir faydası olmaz.

Şu yaşadığımız günler birlik içinde kenetlenmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz günler PKK’nın sonunun gelmesi çok yakın, yandaşlarını sevindirecek adım atmak millete ihanettir. Bu ihanetin içinde olmak veya göz yummak alçaklığın ta kendisidir…

ABD ve AB her zaman art niyetli olmuştur, olmaya da devam edecektir. Türkiye düşmanlarına desteğini kesmedi, kesmeyecektir.

Biz devleti temsil edenlerin yanında olmalıyız ki; düşmanların ve içerde ki piyonlarının direnci kırılsın, kırılsın ki hesapları alt üst olsun.

Bırakalım artık bu Erdoğan düşmanlığını, yüzde elli iki oyla seçilmiş bir Cumhurbaşkanına saygılı olalım, makamı Türkiye’nin bir numarasıdır…

Hadi biraz düşün, bir olmaya bir adım atalım…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co