Necati Okay’dan hayırlı olsun ziyaretleri

Necati Okay’dan hayırlı olsun ziyaretleri

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Avukat Cevdet Özdemir ile birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yabanoğlu’na, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Faruk Şener ve Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Orhan Akıncılar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay,  Hâkim ve Savcılar Yüksek Kurulunun Kararnamesi ile Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Mustafa Yabanoğlu’nu makamında ziyaret etti.Başkan Okay, ziyarette Başsavcı Yabanoğlun’a yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Başsavcı Yabanoğlu ziyaretinden dolayı Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a teşekkür etti. Daha sonraAğır Ceza Mahkemesi Başkanı Faruk Şener’e ziyarette bulunarak aynı şekilde yeni görevinin hayırlı olması temennilerinde bulundu. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Faruk Şener ise nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Okay’a teşekkür etti. Son olarak Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Orhan Akıncılar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Okay Adalet Sarayı’ndan ayrıldı. Ziyaretleri sırasında Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Avukat Cevdet Özdemir de Başkan Okay’a eşlik etti.

dulkadir (2)

dulkadir

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co