Necati Okay ve Dulkadiroğlu

Necati Okay ve Dulkadiroğlu

Ak Partide, kurucu üye, il yönetimi, ilçe yönetimi, İlçe başkanlığı yaparak, tabiri caiziz ise tırnakları ile kazıyarak buraya kadar gelen Necati Okay, görülen Dulkadiroğlu ilçesinde bayrağı en yüksek noktaya dikecek…

Okay ailesi, Yılların sevimli esnafı, Siyasette temiz yüzü ,  11 yıldan sonra ak Parti Dulkadiroğlu ilçe başkanlığı adayı olan Necati Okay, bir yandan çarşı esnaf ziyareti, bir yandan ise gece esnaf toplantısı ile çalışmalarına hızla devam ediyor.

Büyükşehir de Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat ilçesinde, Hanefi Mahçiçek ile Kahramanmaraş’ı şaha kaldırmaya hazırlanan Necati Okay ve ekibi bölgesinde en çok çalışan ekip olup, 30 Mart 2014 de seçimi en yüksek oyla kazanan bir kadro olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Dulkadiroğlu ilçesinde 101 Mahallede yaşayan 236 bin civarındaki Kahramanmaraşlı Necati Okay ve ekibini bağrına basarak seçim çalışmalarına destek oluyor.

Bizler Gazeteci olarak : bugün değil aday adayı olduğu zaman 4 ay önce “ Dulkadiroğlu ilçesi Necati Okay’a hayırlı olsun, Belediye başkanı adayı değil, Belediye Başkanı diye yazmıştık..

Bugün gördüğüm şu ki: Dulkadiroğlu bölgesinde herkes Necati Okay diyor..

Her gün çıta yükseliyor, öyle sanıyorum 30 Mart ‘a geldiğimizde Kahramanmaraş ve Türkiye de ilçeler içinde en yüksek oyu Dulkadiroğlu bölgesinden Necati Okay alacaktır..

CHP’li ve MHP’li yada diğer partilerden : Dulkadiroğlu ilçesinde Necati Okay aday iken bir başka aday biz oy veremeyiz, tuzumuz ekmeğimiz var diye de ilave ediyorlar..

Bizde diyoruz ki :

Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay , bakın belediye başkan adayımız demiyorum, sözümüze dikkat edin: Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ‘a hayırlı hizmetler yapmasını diliyoruz..

Oyumuz ve desteğimiz Necati Okay’a

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co