Ne bağırıyorsunuz ?

Ne bağırıyorsunuz ?

Ne bağırıyorsunuz ?

     Her yıl Ramazan ayı geldiğinde : Haçlılar bir Müslüman beldesine vururlar, Ramazan ayını Müslümanlar kan ve göz yaşı içinde geçirir, biz bunu 1900 yıllardan beri yaşıyoruz, yeni bir olay değil.. kafamızı çalıştıracağımızı sadece camii önlerinde bağırmakla yetiniyoruz..

     Osmanlı gücünü kayıp etmeye başladı, : Müslümanın göz yaşı akmaya başladı, kanı dökülmeye başladı.. bu yeni değil 100 yıllık olaylar.. her yıl tekrarını izliyoruz..

     Yarın Cuma: Cuma namazı çıkışında yine bağıracaklar: “ Filistin son çizgimiz” ilk çizgimiz olsa ne değişecek ki ..? seni takan mı var ?..

      Irak da Ehlisünnet Müslümanları ya öldürdüler, yada ülkeden kaçırarak AB ülkelerine götürdüler ki orada , onlara Müslüman demek mümkün değil, ne Müslüman , ne gavur belli değil.. bir çoğu kimliğini kayıp etmiş olarak gözlerimle gördüm..

     7 yıl önce başlayan Suriye deki iç göçte : Ehli sünnet Müslümanlar, zengin olanları AB ülkelerine gidip yerleştiler.. geçenlerde gördük, onlarda artık çağdaş tek dişi kalmış canavar AB ülkesi vatandaşlarına uymuşlar kızları açılmış saçılmış.. Müslüman demek çok zor..

     Neyse bizim konumuz bu değil..

     Müslümanları Filistin’den attıktan sonra , sıra da Medine ve Mekke var..

     Kitabımız Kur’an-ı kerim de : Mescidi Haram , yani Kudüs, Medine, Mekke ki, bu beldelere Müslüman dışında diğer dinlerde olanların girmesi haram , yani yasak.. Osmanlı 650 yıl bu üç kutsal mekanı canı kanı ile korudu..

     İsrail kendi inancına göre: Biz Kurban Bayramında Vacip olan Kurban kestiğimizde veya adak yada Allah rızası için kurban kestiğimizde ne sevap kazanıyorsak, “ İsrail Yahudi’si de bir Müslüman öldürdüğünde aynı sevabı kazanıyor..” kendilerine göre..

     İsrailli Yahudilerin hedefi Müslümanları öldürmek yok etmektir..

     İlk okuldan başlayarak bunun üzerine eğitim alıyorlar.. İbranici dilini ve yazısını değiştirmiyorlar..

     Sudi Arabistan ile ABD arasındaki sıcak ilişki ve açılımlarla ilk hedef kafirlerin girmesi yasak olan Medine ‘ye bir kilise yapmak.. Açılım ve Çağdaşlık yapıyorlar..

     Kademeli olarak sonra : Mekke de varlığını yürütmek ve Müslümanları kalbinden vurarak dinlerini elinden almak için yıllardır çalışıyorlar..

     Sudi Arabistan da : 100 yıldan beri yapılan sinsi çalışma ile Sünneti ortadan kaldırdılar.. İslam dininin içine bir çok badatlar soktular.. içi boş bir İslam haline maalesef ki getirdiler..

     Türkiye de Camii önünde ne bağırıyorsunuz ki ?

     Hangi Filistin’e destek : Bakın , yukarda yazdığım gibi, 1946 yılından başlayarak Filistin de toprağı olanlar çok yüksek paralara topraklarını satarak AB ülkeleri ve ABD de varlık içinde yaşarken, üzülerek söylemek istiyorum ki dinlerini kaybettiler..

     Dünya Yahudileri : kendilerine devlet kurmak için, kutsal saydıkları Kudüs ve Mescidi Aksayı ele geçirmek için, canı tatlı Filistinlinin 5 para etmez toprağına çok büyük paralar vererek toprak satın alarak devlet kurdular..

     Filistin de kim kaldı: Fakir fukara, yurt dışına gidemeyen , ölme adayı Müslümanlar kaldı..

     O gün topraklarını satarak gidenler ise : para bitinceye kadar kral gibi yaşadılar, şimdi ise kadınları bedenleri ile, erkekleri ise köle olarak haçlılara hizmet ediyor..  

     Ey Türk Milleti !

     Bu iş camii önlerinde bağırarak bildiri okuyarak , kınama mesajları yazarak, basın toplantıları yaparak olmaz !

     Buna , bu sizin yaptığınıza halk tabiri ile : havanda su dövme ve milletin gazını alma denir ! bir iş yapacaksak.. önce derin uykudan uyanmamız gerekir..

     Önce : Türkiye tarım ve hayvancılıkta kendi kendine yeten ülke değil , Dünya ya Hayvan ve Tarım ürünleri satan ülke olmamız gerek.. İsrail den genleri ile oynanmış tohum almamamız gerekir.. İsrail malı her tarım ürünü bizi kanser yapıyor..

     ABD, AB ve İsrail Destekli kurulan PKK ve Diğer terör örgütleri kanalı ile bugün güneydoğu topraklarımız boş ve tarım ve hayvancılık yapılmıyor.. Camii önlerinde bağıracağımıza önce buna çare bulalım..

     Bu iş cami önlerinde bağırarak: Kendi paramızla yaptığımız pankart ve ABD veya İsrail Bayraklarını yakmakla olmaz !

     Yerli ve milli otomobil, uçak, gemi, füze, yerli ve milli banka, merkez bankası, yerli ve milli borsamız, yerli ve milli savaş – harp sanayimizi kurup ürettiğimiz ürünleri dünyanın dört bir yanına kadar satmakla olur..

     Ağa olan : Emir verir.. Maraba ise ,” Baş üstüne ağam der !” Türkiye önce Maraba olmaktan bir kurtulması gerek..

     İsrail başta olmak üzere : hiçbir ülkeye bağımlı olmamalıyız..

     Bu ramazan ayında : Kudüs’te Müslüman kanı akıyor, gelecek ramazan da belki Medine de Kilise istemiyoruz gösterileri ile Müslüman kanı akacaktır..

     Biz bağırmaya devam edersek, Allahın verdiği aklı ve kafamızı kullanmazsak, daha çok camii önlerinde bağırır duruz..

     Ağalar emir verdiğinde : Baş üstüne ağam der , önce bağırır sonra yolumuza devam ederiz de ne zaman uyanacağımızı bilemiyorum.. ama şunu açık olarak biliyorum ki : 1984 yılından beri terörle bizi vuruyorlar, zayıf düştüğümüz gün Suriye gibi, Irak gibi, Filistin gibi bizi ciddi vuracaklar.. bunu net ve açık biliyorum..

     Cami önlerinde bağıran  Müslümanlara Allah akıl versin diyorum

     Hayırlı Ramazanlar

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co