Muzaffer Çaylı KMTSO Adayım

Muzaffer Çaylı KMTSO Adayım

Muzaffer Çaylı KMTSO Adayım

 

BEKİR DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ/ 14 Nisan 2018 Cumartesi günü yapılacak olan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi olmak için aday olduğunu açıklayan 12 . gurup üyesi Muzaffer Çaylı : “ Yazı tura başkanlık için tepkimi koymak için ben de adayım,” dedi.

Basın mensupları ile bir araya gelen Muzaffer Çaylı , gazetecilerin sorularını cevapladı.

SONY DSC

    KMTSO Seçim sisteminin önce organ seçimi yapıldığını, Meslek Komitesi, Meclis üyeliği seçimlerinin yapıldığını , sonra Meclis üyesi olan üyelerin Meclis Başkanı seçtiğini , yönetim’e seçilen arkadaşların ise yönetim kurulu başkanını seçtiğini 29 gurup’un yapılanmasını anlatan Başkan Adayı Muzaffer Çaylı: “ Bazı arkadaşlarımız çok geç kaldın daha önce niye çıkmadın diyorlar.. ve Bizi destekliyorlar ama şartlar bizi buraya getirdi. Ben 12. Ve 9 . gurup da şirketlerim var, ben 12. Gurup İnşaatçılar gurubundan Meclis üyesi için aday oluyorum, “ diyerek gazetecilerin sorularını cevapladı.

    Çaylı , bir soru üzerine : “ Şahin Balcı arkadaşımız da burada basın toplantısı yapmıştı ama sonra dönüşümlü başkanlık adına adaylıktan çekildi.. ben geri adım atmayacağım, benim gurubumda bana bir tek kendi oyum bile çıksa sonuna kadar mücadelemi vereceğim, Allah nasip etti ise önce gurubumdan Meclis üyesi, sonra Başkanlık için aday olacağım” dedi.

    Mehmet Balduk döneminde çıtanın çok yükseklere çıktığın ancak bize görev verilirse çıtayı bunun üzerine taşımaya talibiz..

    Ben : şu iyi yaptı bu kötü yaptı demiyorum, odamıza hizmet eden Meclis üyeleri ve Başkanlarımıza teşekkür ediyorum, ben bu işi daha iyi yapacağımı söylüyorum, beni seçecek olan 12 gurup inşaat gurubu ve 3 bin 600 üyemizi oy kullanmaya davet ediyorum,” dedi..

     Arkadaşlarımı guruplarında sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum ve herkes gelsin hür iradesi ile oyunu kullansın , sonuçların Kahramanmaraş için Allah hayırlı eylesin,” diye konuştu.

    Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasın da Başkan Serdar Zabun, dönüşümlü başkan adayı Şahin Balcı ve Muzffer Çaylı kıyasıya bir yarış verecekler..

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co