Mutluluğa “Evet” dediler

Mutluluğa “Evet” dediler

İzmirli İşadamı Mehmet Taner Ulun’un oğlu Umut Enes Ulun ve Kahramanmaraş Kuyumcu camiasının tanınmış isimlerinden Bilal Burun’un kızı, Gazeteci Neşe Yıldızhan’ın yeğeni Kübra Burun dillere destan bir düğün merasimi ile hayatlarını birleştirdiler.

düğün (4)

Pazartesi akşamı duygu yüklü ve bir o kadar da güzel geçen geleneksel kına gecesinde, gelin ağlatıldı, kınalar yakıldı.

Ardından 10 Ağustos Çarşamba akşamı Ramada Otel’de muhteşem bir düğün merasimi ile genç çift mutluluğa “evet” dedi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün merasiminde gelin ve damadın yakınları, dostları, genç çiftin mutluluğuna ortak olurken, gönüllerince eğlendiler.

düğün (3)

DAMATTAN GELİNE SÜRPRİZ!

Düğün günü aynı zamanda gelin Kübra’nın doğum günü idi. Düğün pastası kesimi ve takı merasiminin ardından, damat Umut Enes, üzerinde kendilerinin resminin bulunduğu doğum günü pastası ile hayat arkadaşı Kübra’nın doğum gününü kutladı.

Gelin ve damadın muhteşem danslarının yanı sıra İzmir yöresine ait oynadıkları Harmandalı ise izleyenleri hayran bıraktı.

düğün (2)

Düğün merasiminin ardından, tebrikleri kabul eden genç çift, çok anlamlı ve güzel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ettiler.

Dillere destan düğünün devamı ise 15 Ağustos’ta İzmir’de Şehr-i Garden’de gerçekleştirilecek düğün merasimi ile son bulacak.

Kahramanmaraş Gazetesi olarak genç çifti tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

düğün (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co