Mutluluğa Evet dediler

Mutluluğa Evet dediler

Kahramanmaraş’ta eğitim camiasının yakından tanıdığı, eski Kültür Dershanesi Müdürü ve İşletmecisi Mehmet Binici, Derya Ergin ile düğün gününde birlikte mutluluk yemini ettiler.

Ramada Otel Düğün Salonunda, Pazar gecesi yapılan düğünde Damadın Babası Faruk ile Annesi Emine, dünürleri Abdulkerim ve Sevim Ergin birlikte misafirleri kapıda karşıladılar.

Düğün gününde gazetemize açıklamalarda bulunan Damat Mehmet Binici ve Eşi Derya Ergin, Peygamberimizin(sav); “Evleniniz, çoğalınız, ben ümmetimin çokluğu ile iftirar ederim” hadisinden yola çıkarak, yuva kurma kararı verdiklerini ve bir yastıkta kocayarak, evliliklerini saygı ve sevgi temelli yürüteceklerini belirttiler. Binici, ailenin toplumun temel taşı olduğunu vurgulayarak, mutluluk yemini ettiklerini, hayatları boyunca birbirlerine destek sözü verdiklerini ifade ettiler.

DOYA DOYA EĞLENDİLER

Gece boyuncu pistten inmeyen Binici çifti, Kahramanmaraş ve Adıyaman yöresine ait türküler eşliğinde halay çektiler.

Mutlulukları yüzlerinden okunan çiftler, solandaki davetlilerle yakından ilgilendiler. Dünürler ise masaları birlikte dolaşarak, davetliler ile sohbet ettiler.

Binici ve Ergin aileleri, çocuklarının mürüvvetlerini görmenin büyük mutluluğunu ve şükrünü yaşadıklarını belirtirken. Damat ve Gelin hanım, düğünlerine gelerek mutluluklarını paylaşan davetlilere teşekkür ettiler.

Düğün törenine gazetemiz yazarları da katılarak, çiftleri ömür boyu mutluluk dileklerinde bulundular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co