Muhteşem Yenikapı !

Muhteşem Yenikapı !

Muhteşem Yenikapı !

Şerden hayır çıktı, İstanbul Yenikapı meydanında Siyasiler, Sanat Dünyası ünlüler bir araya geldi.. etle kemik gibi olduk..! güzel manzara düşmanları çatlattı..!

Eski Başbakanlar, Cumhurbaşkanları, Milletvekilleri, Siyasiler, Sanatçılar hep birlik mesajı verdi.. Tek vatan , Tek Bayrak, Tek Millet ,Tek Devlet.. Türkiyem..

Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar ve Kuvvet Komutanları da orada duruş gösterdi.. Muhteşem yeni kapı bir tarih yazdı.. düşmanlara korku sardı..

Geçtiğimiz Pazar günü İstanbul Yenikapı da yapılan mitingi yazacak değilim.. ancak bu miting den Kahramanmaraş olarak bir ders almamız gerekir..

Aynı anda Kahramanmaraş Demokrasi meydanında da benzeri miting yapıldı bundan da bir ders almamız gerekir.. siyasi parti yoktu.. biz vardık..

Bakıyorum: CHP- MHP-SP, BBP ve diğer partilerden  Demokrasi için bizde buradayız, iktidarın yanındayız diyorlar.. o zaman bu birliğin kıymetini bilmemiz gerekir..

81 ilde, ilçelerde köyde kasabada Türk halkı bir oldu iri oldu.. büyük oldu.. FETÖ terör örgütüne karşı dik durdu.. Sayın Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan arkasında durdu.. dik durdu eğilmedi.. eğilmeyecekte..

Başımızda bir FETÖ  terör örgütü var mı ? var..

İhlas Finas , Yimpaş, Kombansan dahil bir çok holding içini boşattılar mı ? evet

Ülkemize 500 Milyar doların üzerinde zarar verdiler mi ? evet

Bu rakamı açmak istiyorum: 150 Milyar dolar, 160 ülkedeki yatırımı için Türkiye den resmi banka kanalı ile dışarı çıkan para, İhlas Finans, Kombansan, Yimpaş ve diğer holdinglere verdikleri zararlarla Gezi Parkı darbe girişimi, 15-25 Aralık Yargı Darbe girişimi, Askerin içini temizlemek için uyduruk davalar ve sonrası ödenen tazminatlarla FETÖ terör örgütünün ülkemize vermiş olduğu resmi reklamlarla zarar 500 Milyar Doların üzerinde .. !

2002 de  1.280 kuruş olan dolar bugün 3 TL sadece buradan verdiği zararı siz hesaplayın..

Neyse: Ekonomiye girmeyelim ancak çok dikkatli olmamız gerekiyor..

FETÖ terör örgütü üyesi olan veya bu yönde ihbar edilen kişilerin açığa alınması, görevinden uzaklaştırılması, bu kişinin suçlu olduğu anlamına gelmez, sabah suçsuz olduğu anlaşılır görevine geri döner aman kimseye iftira atmayalım.. mahkeme sonucunu bekleyelim..

Bugünlerde bir birini sevmeyen: orda burada konuşuyor.. bizim şoo Ahmet var ya ! FETÖ’nün kasası , Maraş imamı ! diye biliyor.. niye bir şey yapılmıyor diye de soruyor..

İftira atıyor.. Vallah yeminle söylüyorum: İftira çok büyük günah ahrette bunun hesabını veremeyiz..! Maraş’ı değil Türkiye’yi bize verseler ahrette kendimizi kurtaramayız..!

Gezi Parkı darbe girişimi, sonrası bakanlara yönelik 17-25 Aralık Yargı Darbe girişiminden sonra halen ben FETÖ’nün arkasındayım.. sonuna kadar destekçiyim diyorsa , FETÖ ‘ye para aktarmaya devam ediyorsa.. o zaman biraz durup düşünmemiz gerekir.. gereğini yapmamız gerekir..

17-25 Aralık bir milattı: bundan sonra ilişkisini devam ettirenlerin cezası verilmeli.. Ancak, 15 Temmuz Darbe Girişiminde bulunan hainlerin yanında yer alan da onlar kadar haindir.. gereken ceza en ağır şekilde verilmelidir..

Sapla – Samanı bir birinden ayırt etmemiz gerekir.. 17-25 Aralıktan önce, bunlara maddi yardım eden , okul, yurt yaptırmış olabilirler.. bu tarih den önce kim yardım yapmadı ki ? herkes yaptı.. o halde bu tarih bir milat oldu..

Bu tarih den sonrasına bakarak işlem yapmak gerekiyor..

Bugün Holding ve şirketlerimiz , kendi işlerine sızan “Sızıntı Dergisi” gibi sızanları temizlemeli..eğer bir gün sermayesini kayıp etmek istemiyorlarsa FETÖ üyesi kaç kişi varsa hepsinin işine son vermelidir.. güvenlik güçlerine de haber vermelidir..

Kahramanmaraş’ta FETÖ temizlik harekatı çok yavaş gidiyor..

Özellikle Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyelerimizden ses çıkmıyor.. 12 Bin adet Zaman gazetesi satılan Maraş’ta FETÖ’cü hiç yok mu ?

Kahramanmaraş’ta bunların 41 adet dernekleri vardı.. hemen her kurum için bir dernek kurulmuştu.. Sendikaları vardı.. bilmem neleri vardı.. Resmi kurumlara kurum imamları, kurum temsilcileri vardı..?

Bunlara ne oldu.. ? 17-25 Aralıktan sonra döndüler, devlette bağlılığını mı sundular.. Maraş imamı ne oldu ? hiçbir ses yok..?

Biz göz önünde görülen , ünlü kişilere karşı bir operasyon yaptık.. ama onlar zurnanın son delikleri idi.. İmamlar nerede ? Kurum abileri nerede ? Her resmi kurumda bir ağabeyleri vardı.. kurumun imamı vardı ? onlara ne oldu.. hiç birini yakalayamadık mı ?  burada bir gariplik var garip işler oluyor bizim memlekette..! Garip işler görüyorum..

Oysa : Cemaat ve FETÖ yapılanmasında, Maraş’ın en zengin iş adamı abi ve imam olamaz, ! Maraş’ın iş adamları veya kurum müdürleri, Valisi – Rektörü, Belediye Başkanı veya göz önündeki en ünlü kişi imam veya abi olamaz..! cemaat şemasına ters..

Askeri kanatta ise : Astsubay, Üniversite de ise , yardımcı doçent, Belediye de ise bir memur, Valilikte ise sıradan bir memur veya işçi.. tüm kurumlarda imam en alt tabakadan olur.. MOON tarikattın ve FETÖ terör örgütünün kuruluş şaması böyledir..

Bir Fabrika sahibinden imam veya ağabey olmaz, o fabrika da çalışan düz işçi imam olur veya ağabey olur, fabrika sahibi o kişiye “ efendim “ der bu nefis terbiyesi için böyle yapılmaktadır.. zenginlerden imam olmaz ! Ağabey de olmaz !  kurumdaki en alttaki kişi imamdır..  Fabrika sahibi ancak para verir ve mütevelli heyeti olur..

Maraş imamlarına ne oldu ? halen hiç biri yakalanmadı..?, imam hatip lisesinde öğretmenlik yapan Rüstem Çetinkaya,  daha önce Maraş- Malatya imamlığını yaptı.. bakın milli eğitim müdürü değil, sadece bir öğretmen !.. buraya dikkat edin..!

İlgiler gerekli mesajı almıştır..

İyi günler..

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co