Muhtarlar Erkoç’a teşekkür etti

Muhtarlar Erkoç’a teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Milletin Evine davet ederek, yeni Türkiye’nin inşasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da muhtarlarla çalışacaklarını anlatarak teşekkür ettiği Kahramanmaraşlı muhtarlar, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Cumhurbaşkanlığına davet edilen 11. Grup içerisindeki muhtarlardan biri olan Afşin Dedebaba Mahallesi Muhtarı Hüseyin Ceyhun ziyaret esnasında Başkan Erkoç’a bir de plaket verdi.

Aynı zamanda Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı da olan Hüseyin Ceyhun; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’tan çok memnunuz. Bizimle ilgileniyor, tüm sorunlarımızı çözüyor. Allah razı olsun kendisinden,  bizde bu ilgisinden dolayı kendisini ziyaret edip bir plaket vermeyi düşündük. Tekrar çok teşekkür ederiz Fatih Başkana” dedi.

İster muhtar, ister belediye başkanı, isterse milletvekili olsun millet tarafından seçilmiş olmanın, milletin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olmanın bu dünyada ulaşılabilecek payelerin, rütbelerin en güzellerinden biri olduğunu, ifade eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç; “İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bizde Büyükşehir belediye başkanlığı vazifemiz süresince her fırsatta muhtarlarımızla bir araya gelerek, kendileriyle muhabbet edeceğiz, hasbihal edeceğiz. Muhtarlarımızın sorunlarını çözmek konusunda her zamanki gibi gayret edeceğiz” dedi.

Muhtarların, halkın tercihleriyle, seçimiyle iş başına gelerek önemli bir vazifeyi ifade eden, demokrasinin çekirdeği denilebilecek bir öze sahiplik yaptıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç; “Kahramanmaraş ve Türkiye genelindeki tüm muhtar kardeşlerimizin Muhtarlar Gününü kutluyor, tüm muhtar kardeşlerimize işlerinde kolaylıklar diliyor, hepsini sevgiyle, saygıyla selamlıyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co