Muhtar Eshabil Özdemir güven tazeledi

Anasayfa Politika 13 Nisan 2014
Muhtar Eshabil Özdemir güven tazeledi

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Mevlana Mahallesi Muhtarı Eshabil Özdemir 2. defa muhtar seçilmenin sevincini yaşadı.

2009 yerel seçimlerinde ilk defa aday olan ve o seçimi 42 oy farkla kazanan Mevlana Mahallesi Muhtarı Eshabil Özdemir  Pazar günü yapılan 2014 yerel seçimlerinde de rakibine 44 oy fark atarak ikinci defa zafere koştu.

Muhtarlık binasında seçmenleri ile bir araya gelen ve tebrikleri kabul eden Muhtar Özdemir,  “Cenab-ı Allah  bana bir dönem daha muhtarlık yapmayı nasip etti, bana destek veren tüm seçmenlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Özdemir, “Muhtarlığımın ilk döneminde mahalleme en iyi hizmetin gelmesi için gecemi gündüzüme katarak çalıştım. Bu çalışmam sırasında yapmak istediğim fakat yapamadığım hizmetlerim var. Kalfalık dönemini geride bıraktım. Artık  ustalık dönemine girdik, bu dönemde de ilk dönemimde yapamadığım hizmetlerimi yapmak için gayret göstereceğim. Mahallemizi Kahramanmaraş’ın örnek  bir mahallesi haline getirmek için çalışmalarıma devam edeceğim.Bundan  sonra oy veren veya vermeyen mahalle halkına her türlü hizmeti yapmak için çalışacağım.” Dedi.

Çok iyi bir seçim dönemi geçirdiklerini de belirten Özdemir, “Diğer muhtar adayı olan arkadaşlarımızda mahalleyi hizmet edebilmek için aday oldular  fakat mahalle halkı bir dönem daha bana şans verdi. Bu şansı en iyi şekilde kullanıp, mahalle halkına en iyi hizmeti sunmaya çalışacağım, bana oy verenleri veya vermeyenleri mahcup etmeyeceğim. Hangi mahallede oturduklarını gururla söyleyecekleri Kahramanmaraş’ta örnek bir mahalle yapmaya çalışacağım” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co