MUHARREM İNCE ŞAŞIRMIŞ!

MUHARREM İNCE ŞAŞIRMIŞ!

Bir insan milletin oyu ile bir göreve gelince ağzından çıkan kelimelere dikkat etmelidir. Sözlerini  iyi ölçmek zorundadır.Bu millet sana boşa mı maaş veriyor. Ne dediğini bilmez misin kardeşim. Senin bu milletin tarihinden haberin yok mu ?

Dil uzattığın şehrin insanları dünyada tek madalyalı şehirdir. Topraklarımızdan kovduğumuz Fransızlar bile bizim kahramanlığımıza söz etmedi. Bizim ecdadımız Çanakkale savaşlarından sonra  da derlenip toparlanıp ülkemizi işgal eden yedi düvele karşı  canını ortaya koymuştur.

31 Ekim 1919 tarihinde Sütçü İmam ilk kurşunu atarak Kurtuluşun Anadolu cephesini açmıştır. Bunu bilesin ki senin seviyorum dediğin Mustafa Kemal Atatürk de tebrik etmiştir.

Senin “Maraş dondurmacısı kılıklı” diyerek aşağılamaya çalıştığı bu şehrin insanları Türk tarihine altın harflerle yazılan kahramanlık örnekleri sunmuştur.O hor gördüğün kıyafet bizim milli kıyafetimizdir.Çete kıyafetidir.

Bu gün bile  her insanın cesaret edemeyeceği ” BU DİN BAHSİDİR,KASNAĞIMI ALTIN İLE DOLDURSAN DA BU TOKMAK DİN KARDEŞİMİ BAĞRINA VURMAZ.”  sözü, Abdal Halil gibi yiğit tarafından düşman elebaşına söylenmiştir. “KALESİNDE BAYRAĞI OLMAYAN BİR BELDE DE CUMA NAMAZI KILINMAZ ” sözü bir Maraşlı tarafından söylenmiştir. Sen nerdesin,biz nerdeyiz. Sizin Atatürk’ü sevdiğiniz filan yok. Ben şahsen buna inanmam.

Kahramanmaraşlılar zavallı değil. Devletine,bayrağına,vatanına ve milletine aşık bir milletiz. Kimseye eyvallah etmeyiz. Bizim milli ve manevi değerlerimizi kim aşağılarsa cevabı verilir.

Sayın Muharrem İnce;İkinci mesajında  sanki sözlerinden  nedamet duymuş gibisin ama : Bizim topraklarımızda  “Keşke Yunan galip gelseydi” diyen olmamıştır. Olmuşsa bile o ne Türktür,ne de Müslüman dır.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co