Muharrem Arıkan: “Bende varım”

Muharrem Arıkan: “Bende varım”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı binasında basın toplantısı yapan Muharrem Arıkan İl Başkan adayı olarak bende varım, dedi.

Daha önce Rafet Küsmüş, Ömer Özkan gibi tanınmış isimlerin aday olarak çıkmasının üzerine eski Sanayi ve Ticaret Odası Genel Sekreteri Muharrem Arıkan da adaylığını açıkladı.

Kalabalık bir katılımla düzenlenen basın toplantısında konuşan MHP Kahramanmaraş İl Başkan aday adayı Muharrem Arıkan; “Bizim Adaylığımızı açıklayacağımız yer parti binamızdır. Buradaki arkadaşlarımın yanında açıklamayı yapıyorum” dedi.

Arıkan, “Allah kısmet eder il başkanı olursak daha geniş mekânlarda yemekli toplantılar yaparak il başkanlığını ilan edeceğim. Sene başından önce yaşım 45 idi, şimdi 46 yaşımdayım. Milliyetçi Hareket Partisi ile doğdum. Bu davaya adım attığımız gün olarak yaşımızı ifade ediyorum. Hiçbir dönemde makam, mevki noktasında hiçbir talebim olmadı. Teşkilatımızda biraz dağınıklık, küskünlükler, kırgınlıklar olduğunu gördüm, Bunların önünde bir abi gibi durarak küskünlükleri, dargınlıkları da ortadan kaldırdık. Bu davaya girişim 1969’da başladı. Artık Ana muhalefet partisi olma yerine partimizi iktidar partisi olması için çalışacağız. Bu mücadelemde ki sloganım; ‘Birlikte Yönetim’dir. Kararları hep birlikte alacağız. Sağda solda dedikodu yaparak siyaset yürütülmez. Ya evinizde çocuklarınızla vakit geçirin ya da gelin bu çatı altında hep birlikte yönetelim. 46 yıldır verdiğim mücadelemde hiçbir menfaat beklemeden çalıştım. Bu görevde gecemiz yok gündüzümüz yok bu davaya gönül vermiş tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Yöneticilik konusunda tecrübelerim var. Gençlerimizi bu tecrübelerimden yararlanması için elinden geleni yapacağım.

muharrem arıkan (1)

Türkiye çok kritik durumda, orta doğu da hiçbir dostumuz kalmadı. Bu Milliyetçi Hareket Partisi’ne ihtiyacı var. Çünkü vatanına, milletine sahip çıkan bir tek kurum kalmıştır o da Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü ocaklarıdır. Bunun dışında ki her kurumda algı operasyonu yapılmaktadır.

Ben bu vesile ile MHP Kahramanmaraş İl başkan adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Toplantıya başta, Muharrem Arıkan’ın eşi 24.Dönem Kahramanmaraş Milletvekili adayı Şule Arıkan olmak üzere; MHP Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Türkoğlu İlçe Başkanı Orhan Sarı, 30 Mart Yerel Seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, Onikişubat Belediye Başkan adayı Yusuf Temizkan, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz ve çok sayıda partili katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co