Muhammed Ali

Muhammed Ali

Muhammed Ali

İstanbul da patlama !

İstanbul da çelik kuvvet polislerimize yönelik hain saldırıda şehit olan polislerimizin ailelerine Allah’tan sabır diliyorum.. Onların mekanı saten cennettir.. Çünkü Şehitler ölmez !..

İstanbul da Veznecilerde Çevik Kuvvet Polislerini taşıyan otobüsün geçişi sırasında önceden yola park edilen araçtaki patlayıcıların patlaması ile ortalık kan gölüne döndü..

Ancak : Zalimlerin yanında yer alan : alçak ve şerefsizler buradan da bir taşla iki kuş vurma misali kendilerine pay çıkarmaya çalışıyorlar..

Gece biraz : televizyon izledim..

ABD’li Efsane Boksör Muhammed Ali, Belge serini izledim..

22 yaşında Müslüman olan Muhammed Ali başına gelmeyen kalmamış, hayıtı Müslüman olduğu için çile içinde geçmiştir..

Boks yapıp şampiyon olduğu halde ünvanı verilmemiş, Bankada daki paralarına el konmuş, sürekli ceza ve sürekli zulüm yapılmış.. sonunda ise bir Müslüman olarak ölmesi güzel bir hadise..

Bugün Dünya da ehli sünnet Müslümanlara yapılan zulümleri o 100 yıldır yaşamaktadır.. Osmanlı gitti. İslam alemi başsız kaldı ve Müslümanlar için kara dönem başladı..

22 yaşında Dünya Boks şampiyonu olarak 1977 yılında İslamı seçen dünyaca ünlü Boksör, Muhammed Ali ‘nin hayatı bugünden sonra hep ceza ile geçti.. Müslüman olduğu için başına gelmeyen kalmadı..

Bu konuyu uzun uzun yazacak değilim, bizim yaşta olanların yakından bildiği konular..

Benim dikkatimi çeken ise : Medya , Muhammed Ali ölüsünden bile korkmakta ve İslam dinini kötülemek , Müslümanları kötülemek için Muhammed Ali hasta halini sürekli ekrana getiriyor..

O efsane olduğu zamanki zafer görüntülerini vermiyor.. onun son hali ölümle yüz yüze geldiği anki görüntülerini veriyor..

Boks yaparak kazandığı zaferleri göstermiyor.. sadece ölü gibi duran son halini göstererek ünlü boksörün zavallı durumunu gösteriyor..

Oysa : Zavallı olan Batı medyası ve Türkiye deki onların yandaş medyalarıdır..

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söylediği gibi : Batın çiftte standarttına iyi bakın.. Batı güdümünde olan ve batı sermayesi bizim sözde Türk Televizyonları da aynı yayını yapıyor..

Altındaki niyet : Muhammet Ali Müslüman olmasa böyle olmazdı demektedir..

74 de yaşasan, 174 de yaşasan 1174 de yaşasan sonunda ölüm var ölmek var, herkesin gideceği yer orası.. tek fark var, Müslüman Cennette , diğerleri cehenneme !

Mübarek Ramazan ayı

11 ayın sultanı Ramazan_ı şerif ayı..

İstanbul Veznecilerde : işine gidip çocuklarına iftarlık ekmek parası kazanmaya çalışan anne ve babalar..

Toplumsal olaylarda görev yapmak için nöbet değişimine giden Çevik Kuvvet Polisleri

Hepsinin hesabı akşam evine dönüp çocukları ile iftar yapmaktı..

Bir araç’a yerleştirilen patlayıcılar ve uzaktan patlatılan araç..

Sonuç: Şehit ve yaralılar var..

İstanbul da çevik kuvvet polislerine yönelik saldırı ile alakalı her kademeden tepki çekti, kınama mesajları yayınlandı..

Batı Medyasının ve televizyonlarını haberi verişi bir birine bağlantılı olunca , burada Muhammet Ali ölümü, İstanbul Çevik Kuvvet Polislerine yapılan alçak saldırı bir birine bağlanıyor.. ve Mübarek Ramazan günü İslam ülkesinde İstanbul da kan ve göz yaşı ! Müslümanın sonu ise böyle olur imaj veriliyor..

AB ülkelerindeki sokak olaylarını göstermeyen Medya , İstanbul daki hain saldırıyı ballandırarak, Muhammed Ali ölümünü yan yana veriyor..

O efsane Boksör öldü.. o şimdi Allah’la baş başa !

Yaralılarımıza Allah şifa versin, Şehit olanlarımızda bugün Allah’la başbaşa ve makamları cennet olduğuna inanıyoruz..

Peki : Bölücü örgütün içindeki ve dışındaki hainler sizin sonunuz ne olacak ?

Tarih boyunca : aynı oyunları sürekli oynamışlar ve aynı oyunlarla çok şehitler verilmiştir.. Şehit vermeye devam edeceğiz, bayrak düşmeyecek, vatan bölünmeyecek..

Ancak: Bugün büyük görev halkımıza düşüyor !

Şüpeli araç, kişi ve değişik bir hal görüldüğünde anında polise bilgi vererek bu savaşı hep birlikte yapmamız gerekiyor..

Gerekirse silahlı, ama öncelikle şehir de ve köylerde yaşayan vatandaşlarımız olarak her gördüğümüzü polis’e ihbar etmeliyiz, Türkiye üzerinde yabancı kuş uçurtmamamız gerekiyor ki burada da görev bize halkımıza düşüyor..

Herkesin başına bir polis dikme imkanı olmadığına göre Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı herkesin polis gibi ihbar mekanizmasını çalıştırması gerekiyor..

Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır , yaralılara şifa diliyorum..

Hayırlı Ramazanlar

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co