Mübarek Belde Kuzuluk!

Mübarek Belde Kuzuluk!

Önce güzelin güzeli olan:  haberler: İhlas Kuzuluk Kaplıcaları yönetimi, 20 yıl önce yapılan devre mülklerimizi yenileme kararı alarak çok güzel yenilik yapmış.

Ben görünce keyif aldım: Her ne kadar sıra bizim eve gelmese de!..

Bu sabah: Göksun’un güzel evladı Metin Kişi ağabeyle, İhlas Kuzuluk Kaplıca evleri Genel Müdür Yardımcımız Yunus Arvas ağabeyin yanına vardım.

Basın’a Sansür kitabı ve Kahramanmaraş gazetelerimizden bir demet hediye ettik, gazetecinin hediyesi kitap ve gazete olur diyerek. Güzel günlerde okumasını diledim. İbrahim İnal ağabeyin kulaklarını çınlattık.

Sonra: İhlas Kaplıca evlerinde yapılan yenilikleri yerinde gördüm. Harika olmuş, ilk yapılanlar bu yıl bunun keyfini sürmeye başlamışlar bile.

Kör cephe ve bahçe katlarının tamamı yenilenmiş , 5 yıldızlı otel gibi olmuş, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.. Devre mülkümüze büyük değer katmış, baştan aşağıya yenilenmiş..

Türkiye Devre Mülk ve Kaplıca Kültürünü Merhum Enver Ören ağabey İhlas Kaplıca evleri ve Armutlu ile tanıştırmıştı..

İhlas Kuzuluk Kaplıca evelerinden sonra Türkiye ‘in dört bir yanına yeni devre mülkler veya kiralama sistemi ile yapanlar oldu.. olmasına da Kuzuluk’un huzurlu manevi havasını veremedi..

Tabi : burasının projesi 25 yıl önce yapıldığı için  çağın gerisinde kalmıştı..

Bugün biten yerleri gezdik gördük : 2015 model yeni İhlas Kuzuluk Kaplıca evleri olmuş.. buradan devre almanın bugün tam zamanın olduğunu söylemek istiyorum..

Başka yere giderek : 15-35 bin lira arasında bir para ödeyerek devre mülk almadan önce İhlas Kuzuluk Kaplıca evlerinin bir görün 2015 model İhlas Kuzuluk Kaplıcaevlerining görün sonra Karar verin: Çünkü burada Devre Mülkler bedavadan biraz daha ucuz !..

Kiralama da çok ucuz : 5 yıldızlı tatili ucuza getirmek istiyorsanız buyurun Akyazı ilçesi Kuzuluk Mahallesin de bulunan İhlas Kaplıca evlerine..

Kuzulukta devresi olanlara sesleniyorum: Yeni halini bir görün iç bölüm tamamen değişmiş.. 5 yıldızlı otel olmuş..

Metin Kişi, Mehmet Taştan ağabey, Yunus Arvas ağabey ile sohbet Güzel laf lafı açtı.. önce : Bugün İzmit Cumhuriyet Başsavcısı olan Mustafa Küçük hatırladık.. bir ziyaret edelim diye sekreterini aradık.. geri döndüler.. teşekkür ediyoruz..

Sonra : Teyzemizin oğlu : Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin beyi aradım, sağ olsun Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ile birlikte İhlas Kaplıca evlerine geldi..

Ekinözü- Türkmenler ve Vehneye Selam

Ne dersiniz bilemem ama acı gerçek !: 1967 yılında Türkmenler köyünden Kahramanmaraş’a merkeze göç etmemiz sebebi ile bu tarih dan sonra doğan : emmioğlu, Dayıoğlu, Teyze çocukları, Hala Çocukları oğlu- kızı hiç birini görmedik, köyle irtibatımız kesilmesi sebebi ile görüşemedik..

5 yaşından beri çalışıyorum, halen çalışıyorum, durmak yok çalışmaya devam diyorum.. bu sebeple akrabalarla ilişkimizi kestik maalesef ki ..

Kaynarca Kaymakamı : Kemal Şahin bey , akraba ve telefon görüşmesi, aramalar yapıyorduk ama yüz yüze görüşmemiştik..

Mübarek belde Kuzulukta tarihi buluşmaya sahne oldu.. İhlas Termal Otel da buluşma ve duygusal anlardan sonra bir birimizi daha yakından tanıma imkanını bulduk..

Sonra İhlas Termal otelimizi gezdik, Kuzuluk tesislerini gezdik, yeni yapılan evlerimizi gezdik, konferans ve toplantı salonlarını yemek yeme imkanlarını ve baştan aşağı inceleme ve gezimizin ardından: Mehmet Taştan ağabey, Belediye Başkanımız Zeynur Özel ve Kaymakam Kemal Şahin beye bizlere bir yemek yedirdi. Huzur dolu İhlas Kuzuluk Kaplıcalarında bizleri ağırladı.. teşekkür ediyorum..

Hoş ziyaret ve bu yaz tatilinde Kahramanmaraş Ekinözü – Türkmenler köyü ve Vehne köyü ( Özür: Mahallesi) de buluşmak üzere ayrıldı.. buradan güzel köyüme selam gönderiyorum..

İhlas Kuzuluk Kaplıca evlerinde Hayat çok güzel

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ,” Hedef 2023 Yeni Türkiye “ diyor ya.. Kuzulukta ise Hedef :2016 Yeni İhlas Kuzuluk Kaplıca evleri “ diyoruz..

Yeni İhlas Kuzuluk Kaplıca evlerinde buluşmak dileği ile

İyi günler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co