Modasan’da Azerbaycan Rüzgarı Esti

Modasan’da Azerbaycan Rüzgarı Esti

 

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kahramanmaraş-Azerbaycan Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği organizatörlüğünde gerçekleştirilen “Haydar Aliyev ve Türk Dünyası” konferansına katılmak üzere Kahramanmaraş’ta bulunan Azerbaycan heyetini Modasan Tekstil, Sanayi A.Ş misafir etti.

 

Modasan’ı gezen heyet Kahramanmaraş Tekstiline önemli katkıları bulunan Modasan Tekstil’i çok beğendiklerini söylediler.

 

Ziyaretle ilgili konuşan Azerbaycan Milletvekili Prof.Dr. Jale ALİYEVA: “Türkiye bizim 2.Vatanımız. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesini gezdik. Fakat Kahramanmaraş’ın ayrı bir misafirperverliği ve güzelliği var. Bugün ise bizi misafir eden MODASAN TEKSTİL sahiplerinden Ahmet HÜREL beyefendiye, Hatice GÖRGEL ve Hülya GÖRGEL hanımefendiye çok teşekkür ederim. Böyle güzel bir fabrikanın üst yönetim ve idari kadrosunda bayanların bulunması beni ayrıca mutlu etmiştir” -dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Modasan A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Hülya GÖRGEL ise: “Bizleri kırmayarak davetimizi kabul eden değerli milletvekilimiz başta olmakla, birbirinden değerli heyetimize teşekkür ederiz”-dedi

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co