Minikler, Alvin ve arkadaşları ile eğlenceye doydu

Minikler, Alvin ve arkadaşları ile eğlenceye doydu

Küçükten büyüğe herkes tarafından sevilen animasyon karakterleri Alvin ve Arkadaşları, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin minik ziyaretçilerine eğlenceli bir hafta sonu yaşattı.

Açıldığı günden bu yana ziyaretçilerini birbirinden eğlenceli aktivitelerle ağırlayan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan sevimli animasyon karakterleri Alvin ve Arkadaşları’nı konuk etti. Renkli sahne şovu ile Piazza’nın minik ziyaretçilerini kendine hayran bırakan sevimli sincaplar, sahnede enstrümanlar çalarak, şarkılar söyleyip, dans etti. Küçükten büyüğe herkesin ilgi odağı olan Alvin ve Arkadaşları’na çocuklar da danslarıyla eşlik etti.

Sahne şovlarıyla izleyenleri eğlencenin doruğuna çıkaran Alvin ve Arkadaşları, Piazza AVM’nin koridorlarında da dolaşarak ziyaretçilerle bir araya gelerek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Sevimli sincaplar, Piazza’nın çekiliş sonucunda verilecek büyük hediyesi olan sıfır kilometre Mercedes Benz CLA 200 önünde poz vermeyi de ihmal etmedi. İki gün boyunca süren etkinlikte Kahramanmaraşlılar, dopdolu bir hafta sonu yaşadı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co