Minik Veterinerler Piazza’da Görev Başında

Minik Veterinerler Piazza’da Görev Başında

Minik Veterinerler Piazza’da Görev Başında

Kazançlı alışveriş ve eğlenceli aktivitelerin adresi Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik misafirlerine meslekleri tanıtmaya devam ediyor. Piazza, son etkinliği “Minik Veterinerler Atölyesi” ile miniklere hem veterinerlik mesleğini hem de hayvanları tanıma fırsatı sundu.

veten

 Aileleri ile alışverişe gelen çocukların doyasıya eğlenmelerini, eğlenirken öğrenmelerini ve yaşıtlarıyla sosyalleşmelerini sağlayan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Çocuk Kulübü, öğretici bir etkinliğe daha imza attı. Meslek atölyeleri ile çocuklara ileride yapmak istedikleri meslekleri tanıtan Çocuk Kulübü, bu etkinliklerini “Minik Veterinerler Atölyesi” ile sürdürdü. Beyaz önlüklerini giyerek veteriner olan minikler, insanların sevimli dostları hayvanların yaşam koşulları hakkında önemli bilgiler edindi.

veten2

MİNİKLERDEN BÜYÜK MESAJ

Atölyede, evde beslenebilecek hayvanları, deniz canlılarını ve doğadaki diğer hayvanları tanıyan minikler, hayvanların da hisleri olduğunu öğrendi. Hayvanların, insanların en sadık dostları olduğunu ifade eden minikler, özellikle soğuk kış günlerinde, karınlarını doyurmakta güçlük çeken hayvanlar için kapı önlerine yemek ve su koymanın önemine dikkat çekerek, büyüklere de mesaj verdi. Atölyede keyifli bir gün geçiren minikler, etkinlik sonunda aldıkları sertifikalarla objektiflere poz vererek, bu mutlu anlarını ölümsüzleştirdi.

veten1

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co