Milli Eğitim’den Aygün Avm’ye Teşekkür

Milli Eğitim’den Aygün Avm’ye Teşekkür

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Öğretmen Mesleğinin Yüceliği’ konulu yarışma yapıldı. Yapılan yarışmaya katkı veren Aygün Avm’ye teşekkür belgesi verildi.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla  ‘Öğretmen Mesleğinin Yüceliği’ konulu yarışma düzenlendi. Yarışmada derece alan öğrencilere, Öğretmenevi Kıraathanesi’nde düzenlenen törenle teşekkür belgeleri ve Aygün Avm tarafından verilen çeşitli hediyeler takdim edildi.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertan Göl yaptığı konuşmada; “Düzenlemiş olduğumuz makale yarışmasına çeşitli hediyeler vererek sponsor olan Aygün AVM’ye katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Göl konuşmasının ardından Aygün AVM pazarlama Müdürü Mustafa Güzelöz’e teşekkür belgesi verdi.

Aygün Avm adına bir konuşma yapan Aygün Avm Pazarlama Müdürü Mustafa Güzelöz ise; “Aygün AVM olarak eğitime destek olmayı, sosyal sorumluluk olarak değerlendiriyoruz ve bunu borç biliyoruz. Böyle güzel etkinliklerde bulunmak beni ve şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aygün’de çok memnun ediyor. Bizleri çok memnun olduk. Öğrenci ve öğretmenlerimizin okuduğu şiirler çok güzeldi.  Aygün AVM olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ertan Göl’e teşekkür ediyoruz. 24 Kasım dolayısıyla yapılan bu etkinlikte başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk Olmak üzere şehit öğretmenler ve vazifesi başında bulunan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co