Milletvekili Reyhanlıoğlu STK’larla bir araya geldi

Milletvekili Reyhanlıoğlu STK’larla bir araya geldi

Bir takım gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Kahramanmaraş’a gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, Kültürpark’ta sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü organizasyonuyla ilimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının bayan temsilcileriyle bir araya gelen Milletvekili Reyhanlıoğlu, gündeme ilişkin bilgiler aktardı.

Sivil toplum kuruluşlarının bayan temsilcileri ile bir araya gelen Milletvekili Reyhanlıoğlu gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle istişarede bulundu.

nursel-kadin-2

Milletvekili Reyhanlıoğlu aynı zamanda sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin kendisine yönelttiği soruları da cevaplandırdı.

Toplantıya AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un eşi Derya Erkoç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç, Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran ile Büyükşehir Belediyesi bayan meclis üyeleri ile sivil toplum kuruluşlarının bayan temsilcileri katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co