Milletvekili Dr. Yıldırım Ramazanoğlu; “Hakkınızı helal edin”

Milletvekili Dr. Yıldırım Ramazanoğlu; “Hakkınızı helal edin”

24. Dönem milletvekili Dr. Yıldırım Ramazanoğlu milletvekilliği için başvuru yapmadığını belirterek herkesle helalleştiğini açıkladı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. Yıldırım Ramazanoğlu şunları belirtti; “07.06.2015 tarihi itibarıyla başlayacak olan 25. Dönem Milletvekilliği görevi için başvuru yapmadım. Bu yönündeki talebimi, üzerimde çok büyük emekleri olan parti büyüklerime bizzat ilettim ve onaylarını alarak helalleştim. Bugüne kadar, şahsıma verdikleri görev ve sorumluluklar, gösterdikleri güven, takdir ve teveccüh için, hem şahsım ve çalışma arkadaşlarım, hem de tüm Ramazanoğlu ailesi adına en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

AK Parti adına açıklanan yol haritamızdaki ortak amaçların ve belirlenen kilometre taşlarının tamamına ulaşılabilmesi için, hangi görevin ve hedefin kimin alanına girdiğine bakılmaksızın, tüm Milletvekillerimizle geceli gündüzlü çalıştık, çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Hizmetlerin bir neferi olmaya, coğrafyamızın her noktasında bulunmaya, teşkilatımızın vereceği tüm görevleri bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla yerine getirmeye, omuz omuza sizlerle birlikte, aynen devam edeceğim.Seçim döneminde de teşkilatımızla birlikte çalışacağım.

Kelimenin en  geniş anlamıyla ve herkesi kucaklamak istediğim bir ifadeyle, AK Parti ailemizin görev yapmış ve yapmakta olan tüm değerli mensuplarına, bürokratlarımıza, gönüldaşlarımıza, işbirliği yaptığımız paydaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza, medya mensuplarımıza, tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum, hepsi birbirinden değerli tüm aday adaylarımızı içtenlikle kutluyorum, Çok değerli kamuoyumuzdan yaptıklarımızla yapamadıklarımızla birlikte helallik dileyerek saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co