MİLLETİN CUNTACILARA TOKADI

MİLLETİN CUNTACILARA TOKADI

MİLLETİN CUNTACILARA TOKADI

15 Temmuz gecesi aziz milletin üzerine kara bulutlar yayılmış, ordudaki kendini bilmez bir azınlık darbe girişiminde bulunmuş, gece adeta zifiri karanlığa bürünmüştü.

Ne var ki; aziz milletin evlatları kendini çabuk toparladı. Cumhurbaşkanı, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan “milletimi meydanlara davet ediyorum” çağrısı üzerine halk eğitilmiş bir ordu disiplininde, dakikalar içinde meydanları doldurdu. Millet milli iradenin yanında oldu. Darbeci zihniyetin karşısında dimdik durdu. Meydanlarda beli bükülmüş ihtiyar delikanlılardan, dizlerini tutarak yürüyen teyzelerden, gür sesleriyle darbecilere tepkisini gösteren, milli iradenin, demokrasinin yanında olduğunu haykıran gençler, sesi kısılırcasına bağıran çocuklar işte; milletin yekvücut oluşunun en somut örneği…

Aziz milletin vatanına sahip çıkması; şer güçlerin hain planlarını bertaraf arzusu, yürekten inanışı, iştiyakla kenetlenmesi ile eller semada, gözler yaşlı, gönüller mahzun, Yüce Yaradan’a yalvarış, minarelerden yükselen salalar, salavat-ı şerifler gönüllere bir başka huzur verirken bir olma ruhunun zirve yapmasına şükrediliyordu. Bir an sessizlik olmuştu. Bir hıçkırık sesiyle kendime geldim. Yanımdaki bir hanımefendi ağlayarak dua ediyordu. Ağlamamak için kendimi zor tuttum. Biraz yanına yaklaştım teselli etmek istiyordum. Hiç merak etmeyin Allah-ü Teâlâ bu gözyaşları ve necip milletimizin duaları hatırına bu karanlık geceden, gün ışığıyla aydınlığa çıkacağız inşallah dediğimde; hanımefendi şunları söyledi. “Birkaç gün önce Kudüs’teydim, o insanların Türk Bayrağına sarılıp nasıl ağladıklarını gördüm, onların Türkiye’ye olan umut ve güvenlerini gördüm, bu millete bir şey olursa İslam âleminin umutları sönecek onun için ağlıyorum” diyordu. İşte bu yürekten dökülen gözyaşları ve milletimizin duaları yerini bulacak. Necip milletimiz paralel yapılanmaların da, şer odaklarının da oyunlarını bozacak, boyun eğmeyecektir.

Darbecilerin acımasız hain planları ile kendi devletinin tankıyla, uçağıyla, helikopteri ile sanki düşmana saldırırcasına kendi halkına acımasızca saldıran vatan hainleri elbette cezasını görecek, nefretle anılacaktır.  O hainlerin şehit ettikleri ise rahmet ve izzetle anılacaklar. Hainler milletin meclisine de saldırdılar. Hiçbir darbe girişiminde bu denli vahşet olmadı, milletin meclisine kurşun sıkılmadı. Maalesef şer odakları paralel yapının kuklası olan hainler defalarca vurdular, sanki düşman hedeflerini vuruyorlardı. O vatan hainleri nereye kaçarlarsa kaçsınlar, Türk adaletine hesap verecekler ve en ağır cezayı alacaklardır. Yargıda, askeriyede, emniyette binlerce paralel yapı mensubu olduğu tespit edilen gözaltılar var. Paralel yapının emniyet kanadında gözaltına alınan Emniyet Müdürü Zeki T nin cep telefonunda ki mesajlar şaşırtıcı diyemiyorum, bu hainlerden her şey beklenir. Mesajda “ Abiler askerler yönetime el koymaya başladı. Emniyet Genel müdürlüğünden gelen emirleri dinlemeyin, direnenlerin direncini kırın. Ankara da muvazzaf, emekli olan kim varsa silahını alıp Genel Kurmay Başkanlığı ve Emniyet Genel müdürlüğüne gitsin, bu konuda askere yardımcı olsun kimse evinde durmasın, duran vebaldedir, herkese duyurumdur” diyerek emrediyor, bu nasıl vebal asıl vebalde olan hainler sizsiniz. Aziz milletin vebalini taşıyorsunuz, o veballe yaşayın nasıl yaşıyorsanız, yaptığınız alçaklığın zulmetiyle boğulup gideceksiniz.

Allah-ü Teâlâ aziz milletimizi terör odaklarının ve içimizdeki hainlerin şerrinden emin eylesin.

Demokrasi şehitlerimizi Rahmetle anıyor, yaralı olan demokrasi mücahitlerine acil şifalar diliyorum.

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co